Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Platforma listy pisze               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 20-08-2008 ]
Szef klubu parlamentarnego Lewicy Wojciech Olejniczak zapowiedział w środę, że jego ugrupowanie w dalszym ciągu będzie prowadzić kampanię przeciwko budowie w Polsce elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej. W opinii lidera lewicowej opozycji, władze popełniły również poważny błąd nie biorąc pod uwagę opinii zainteresowanych społeczności lokalnych.
czytaj więcej »
  
[ 14-08-2008 ]
Prezydent Lech Kaczyński demoluje polską politykę zagraniczną. I to jest niebezpieczne dla Polski – powiedział Krzysztof Olejniczak po spotkaniu z szefem dyplomacji Radosławem Sikorskim.
czytaj więcej »
  
[ 13-07-2008 ]
Prezydent Sopotu w zamian za pozytywne rozpatrzenie urzędowej sprawy, chciał od trójmiejskiego biznesmena dwóch mieszkań. Sprawą zajęła się prokuratura, a sam zainteresowany na razie tylko zawiesił swoje członkostwo w Platformie Obywatelskiej.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 19-06-2008 ]
- 35 tys. katechetów kosztuje rocznie 500 mln złotych. Te pieniądze powinny iść na podwyżki dla nauczycieli - powiedział Grzegorz Napieralski w "Kropce nad i" – programie TVN24.
czytaj więcej »
  
[ 15-06-2008 ]
„Nie chcemy walki z Kościołem, ale rozdziału Kościoła od państwa, bo chcemy zeuropeizować Polskę” – tłumaczył Tomasz Kalita z SLD na antenie TVN 24.
czytaj więcej »
  
[ 11-06-2008 ]
Wojciech Olejniczak zachował stanowisko szefa klubu SLD, mimo że przeciwny temu był Grzegorz Napieralski. Olejniczak zapowiada, że jego porażka na niedawnym kongresie partyjnym nie wpłynie negatywnie na sprawowanie władzy w SLD.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 29-05-2008 ]
- Przewodniczący źle zrobił, że nie zaprosił na kongres dawnych liderów – powiedział Grzegorz Napieralski w TVN24 o Wojciechu Olejniczaku. Dwa dni przed kongresem SLD z ust obu kandydatów na przewodniczącego partii padają wzajemne oskarżenia. Na sobotni kongres nie zostali zaproszeni byli przywódcy lewicy m.in. Aleksander Kwaśniewski i Leszek Miller oraz Mieczysław Rakowski i Jerzy Urban.
czytaj więcej »
  
[ 21-05-2008 ]
Wojciech Olejniczak zaprezentował projekt zmian w ustawie o radiofonii i telewizji. Propozycja Lewicy zakłada m.in. że kadencja KRRiT wygasa, jeśli roczne sprawozdanie z jej działalności odrzucone zostanie przez większość rozpatrujących je podmiotów.
czytaj więcej »
  
[ 01-05-2008 ]
Lider Lewicy Wojciech Olejniczak skrytykował dziś rządzącą koalicję za brak rozeznania w problemach społecznych i zajmowanie się „medialnymi spektaklami”.
czytaj więcej »
  Olejniczak odpowie na list Borowskiego
[ 15-04-2008 ]
Po konsultacji z członkami Zarządu Krajowego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, szef partii Wojciech Olejniczak zapowiedział, że przygotuje odpowiedź na list lidera SdPl Marka Borowskiego w sprawie koalicji Lewica i Demokraci.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl