Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Platforma listy pisze               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 15-04-2008 ]
- Rozstanie z Partią Demokratyczną jest ostateczne i radykalne - stwierdził szef SLD Wojciech Olejniczak, w odpowiedzi na list szefa SDPL Marka Borowskiego.
czytaj więcej »
  
[ 06-04-2008 ]
Rozstanie SLD z Demokratami powszechnie zostało skomentowane jako nieeleganckie. Tymczasem lider SLD Wojciech Olejniczak pisze na swoim blogu, że... "to był najbardziej elegancki polityczny rozwód w historii III RP".
czytaj więcej »
  Lewica i...
Artur Budny [ 06-04-2008 ]

No i stało się. Z klubu Lewica i Demokraci odeszła Partia Demokratyczna. Właściwie to nie odeszła, lecz została wyrzucona. I to w sposób, który pozostawia sobie wiele do życzenia. Już od dłuższego czasu mówiło się mniej i bardziej oficjalnie o nadchodzącym rozpadzie LiD, jednak wiadomość ta była dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Wojciech Olejniczak na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej stwierdził, że „formuła się wyczerpała”.

czytaj więcej »
  
Marcin Bartnicki [ 05-04-2008 ]

Donald Tusk dał się złapać. Cieszący się ogromną popularnością premier nie jest w stanie podejmować znaczących decyzji bez zrażania do siebie części elektoratu. Czy zechce oddać część społecznego poparcia za realizację programu?

czytaj więcej »
  
Piotr Gniewkowski [ 03-04-2008 ]
Czy Ministerstwo Finansów może stracić swoją siedzibę? Raczej nie. Ale Komisja Majątkowa przy Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, która zajmuje się roszczeniami Kościoła, dotyczącymi zajętych po wojnie majątków, ma nie lada orzech do zgryzienia. Zgromadzenie Księży Misjonarzy Św. Wincentego a Paulo z Krakowa wystąpiło do resortu finansów o zwrot gruntu, na którym stoi gmach resortu.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 02-04-2008 ]
Dziś mija 3. rocznica śmierci papieża Jana Pawła II. Z tej okazji w całym kraju i wielu miejscach świata odbywać będą się setki większych i mniejszych uroczystości upamiętniających jednego z najwybitniejszych Polaków ostatnich wieków.
czytaj więcej »
  Olejniczak o rozstaniu z Demokratami
[ 31-03-2008 ]
Lider SLD opisał na swoim blogu, dlaczego rozstaje się z Partią Demokratyczną.
czytaj więcej »
  
Piotr Wieremiejczuk [ 29-03-2008 ]
Przewodniczący SLD, Wojciech Olejniczak, zapowiedział koniec koalicji Lewicy i Demokratów. Z współtworzącą LiD Partią Demokratyczną Olejniczak zerwał za namową lewicowego publicysty Sławomira Sierakowskiego.
czytaj więcej »
  
Renata Sobiecka [ 25-03-2008 ]
Przewodniczący SLD Wojciech Olejniczak zapowiedział, że lewica będzie dążyła do zmiany antyaborcyjnego kompromisu z lat 90.
czytaj więcej »
  
[ 20-03-2008 ]
„Dziennik” zlecił TNS OBOP przeprowadzenie sondażu o uczuciach Polaków wobec PO. Na miłość Platforma musi jeszcze zapracować. Wśród pozytywnych odczuć najbardziej dominuje sympatia (27 proc.), a najwyższą notę ma obojętność – 29 proc.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl