Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Platforma listy pisze               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  LiD: Referendum o Traktacie, Karcie Praw Podstawowych i in vitro
[ 17-03-2008 ]
Szef LiD Wojciech Olejniczak wyraził zdanie, że jeśli miałoby dojść do referendum ws. Traktatu Lizbońskiego, powinny w nim znaleźć się także pytania o Kartę Praw Podstawowych oraz zapłodnienie in vitro.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 13-03-2008 ]
Szef klubu LiD Wojciech Olejniczak zapowiedział, że jego partia nie poprze przygotowanych przez PiS poprawek do projektu ustawy o ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego. Klub LiD zarzuca także posłom PiS obłudę w zachowaniu wobec ratyfikacji Traktatu.
czytaj więcej »
  
[ 24-02-2008 ]
Opozycja z obu stron sceny politycznej krytykuje sto dni gabinetu Donalda Tuska. - Ponad 100 dni temu Tusk obiecywał cud. Tymczasem go nawet nie widać z daleka - powiedział w TVN24 lider LiD-u Wojciech Olejniczak.
czytaj więcej »
  
Marcin Jurzysta [ 23-02-2008 ]

Mamy 100 dni rządu Donalda Tuska. Wszyscy zatem zabrali się do rozliczania obecnego gabinetu i zadawania pytań o kolejne cuda. Tyle, że 100 dni to naprawdę bardzo niewiele, by wprowadzić jakieś istotne zmiany, nie mówiąc już cudach.

czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 13-02-2008 ]
Wszystko wskazuje na kolejny ostry spór między Kościołem katolickim a politykami lewicy.  Niestroniący od wręcz obraźliwego tonu konflikt zapoczątkowała poranna wypowiedź prof. biskupa Tadeusza Pieronka na temat inicjatywy legislacyjnej LiD, mającej na celu promocję wiedzy o życiu seksualnym w szkole i refundacji środków antykoncepcyjnych.
czytaj więcej »
  
[ 09-02-2008 ]
Dziś w siedzibie SLD przy ulicy Rozbrat w Warszawie obradują władze tej partii. Rada Krajowa SLD ma omawiać będzie głównie przyszłość koalicji Lewica i Demokraci i debatować nad przygotowaniami czerwcowego kongresu Sojuszu.
czytaj więcej »
  
Artur Budny [ 01-02-2008 ]

Czy demokracja w Polsce ewoluuje? Odpowiedź na to pytanie nie jest bynajmniej oczywista, lecz na dzień dzisiejszy wszystko wskazuje na to, iż tak właśnie się dzieje. Z tym, że to co dla jednych jest ewolucją inny mogą nazwać to degradacją. Mam tu na myśli po pierwsze to, iż zbliżamy się coraz bardziej do systemu dwupartyjnego, który jedni ludzie właśnie nazywają esencją demokracji, inni zaś twierdzą, że jest on jej ograniczeniem. Po 1989 roku weszliśmy jak wiadomo w system wielopartyjny. Dziś, po niemalże dwudziestu latach możemy zaobserwować sytuację, która przez politologów nazywana jest systemem „dwa plus”.

czytaj więcej »
  Olejniczk popiera protesty
[ 31-01-2008 ]
Wojciech Olejniczak zapowiedział, że jego partia popiera wszystkie roszczenia grup zawodowych związane ze wzrostem płac. Szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej przebywa obecnie z wizytą na Śląsku.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 21-01-2008 ]
To była "atrapa Rady Gabinetowej", zwołanej tylko po to, aby mógł nastąpić wyciek do mediów - powiedział w "Siódmym Dniu Tygodnia" - audycji Radia Zet - Wojciech Olejniczak, przewodniczący SLD i szef KP LiD odnosząc się do publikacji stenogramów z posiedzenia Rady w "Dzienniku".
czytaj więcej »
  LiD nie poprze zmian w "ustawie medialnej"
Magda Dunin-Markiewicz [ 18-01-2008 ]
LiD nie poprze zapowiadanych przez PO zmian w "ustawie medialnej". Wojciech Olejniczak, przewodniczący SLD, zaapelował do innych ugrupowań politycznych o rozpoczęcie dyskusji nad przyszłością mediów publicznych.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl