Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Trwa pielgrzymka do Smoleńska               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Izabella Antkiewicz [ 23-10-2010 ]
Jak informuje ”Nasz Dziennik”, członkowie Stowarzyszenia Rodzin Katyń 2010 są w trakcie przygotowywania pisma do organizacji międzynarodowych o powołanie niezależnej komisji, która ma badać przyczyny katastrofy smoleńskiej.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 11-10-2010 ]
Uczestnicy pielgrzymki do Smoleńska nie mogą wrócić do kraju. Około osiemdziesięciu osób koczuje w białoruskim Witebsku, bo pierwszy samolot, który miał ich zabrać nie wyleciał z powodu awarii silnika. Z kolei samolot zastępczy, który pojawił się w nocy ma problem z dodatkowym generatorem.
czytaj więcej »
  
[ 09-10-2010 ]
O godzinie 11 zostanie ograniczone wejście na miejsce katastrofy w Smoleńsku. „Obecnie kończą się przygotowania do jutrzejszych uroczystości” - poinformował rzecznik gubernatora obwodu smoleńskiego Andriej Jewsiejenkow.
czytaj więcej »
  
Izabella Antkiewicz [ 09-10-2010 ]
Jak wynika z badań aż 46 proc. Polaków jest przeciwna zabraniu krzyża na pielgrzymkę do Smoleńska. Przeciwnego zdania jest 43 proc. respondentów, a 11 proc. nie ma zdania w tej sprawie.
czytaj więcej »
  
Izabella Antkiewicz [ 09-10-2010 ]
”Wprost” dotarł do dokumentów, z których wyraźnie wynika, że polska ambasada w Moskwie już miesiąc przed katastrofą smoleńską informowała MSZ, że lotnisko nie jest odpowiednio przygotowane.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 04-10-2010 ]
Na smoleńskim lotnisku rozpoczęto prace mające na celu przykrycie prezydenckiego samolotu, który rozbił się 10 kwietnia – taką informację przekazał gubernator obwodu smoleńskiego Andriej Jewsiejenkow. Już niedługo wrak zostanie przykryty specjalnym materiałem, a dookoła stanie metalowe ogrodzenie.
czytaj więcej »
  
Izabella Antkiewicz [ 01-10-2010 ]
Prawdopodobnie jutro zostanie ustalona data rozpoczęcia prac polskich archeologów w miejscu katastrofy smoleńskiej. Jak dowiedział się moskiewski korespondent RMF FM Rosjanie wyrazili zgodę, aby polskie ekipy ruszyły do pracy.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 28-08-2010 ]
Antoni Macierewicz, szef zespołu parlamentarnego ds. katastrofy smoleńskiej, podczas pobytu w USA zaapelował do mieszkającej tam Polonii o głosowanie w nadchodzących wyborach na polityków, gotowych poprzeć w Kongresie wniosek o międzynarodowe śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 26-07-2010 ]
Przynajmniej jedna z ofiar katastrofy Tu-154 mogła umrzeć nawet po 19 minutach od moment, gdy samolot roztrzaskał się o ziemię – pisze ”Nasz Dziennik”.
czytaj więcej »
  
Izabella Ankiewicz [ 23-07-2010 ]
Prawdopodobnie 3 sierpnia krzyż spod Pałacu Prezydenckiego, który ma upamiętniać katastrofę samolotu prezydenckiego, zostanie przeniesiony. Jak poinformował rzecznik Metropolitalnej Kurii Warszawskiej, ks. Rafał Markowski, teraz będzie on znajdował się w akademickim kościele św. Anny w Warszawie.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl