Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Koniec Komisji Majątkowej               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Piotr Wieremiejczuk [ 21-04-2008 ]
Dziś ruszyły prace komisji śledczej w sprawie wyjaśnienia przyczyn śmierci Barbary Blidy. Po 90 minutach przesłuchania pierwszego ze świadków, komisja nie otrzymała prawie żadnej odpowiedzi.
czytaj więcej »
  Jan Widacki zostaje w komisji
Renata Sobiecka [ 18-03-2008 ]
Sejmowa komisja śledcza do spraw nacisków władz na śledztwa dotyczące polityków głosowała dzisiaj nad wnioskiem Jacka Kurskiego i Arkadiusza Mularczyka, reprezentujących PiS, dotyczącym wykluczenia z komisji Jana Widackiego.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 07-02-2008 ]
„Do 30 czerwca mam czas na dokończenie prac komisji. Do tego momentu nie liczcie na informacje” - powiedział dziennikarzom przewodniczący komisji weryfikacyjnej WSI Jan Olszewski. Miało to miejsce po zakończeniu dzisiejszego posiedzenia sejmowej komisji ds. specsłużb.
czytaj więcej »
  
[ 07-02-2008 ]
Politycy Prawo i Sprawiedliwość są zdania, że uchwała sejmowa o powołaniu komisji do spraw nacisków na służby specjale daje jej zbyt szeroki zakres działania. Tym samym największa partia opozycyjna zaskarży uchwałę do Trybunału Konstytucyjnego.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 06-02-2008 ]
Sejm rozpoczął trzydniowe posiedzenie. W jego czasie posłowie przede wszystkim zajmą się debatą nad sytuacją w służbie zdrowia, ustaleniem składu komisji ds. zbadania nacisków na szefów służb, a także dyskusją na temat wykorzystania środków wspólnotowych.
czytaj więcej »
  
[ 02-02-2008 ]
Według nieoficjalnych doniesień PAP, poseł Jacek Kurski jest nieoficjalnym kandydatem PiS do sejmowej komisji śledczej, która ma wyjaśnić rzekome naciski polityczne na służby specjalne za rządów PiS.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 30-01-2008 ]
Premier Donald Tusk i wicepremier, szef MSWiA Grzegorz Schetyna spotkali się dziś z przedstawicielami samorządu, przywracając w ten sposób funkcjonowanie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu. Na konferencji zwołanej po zakończeniu spotkania premier poinformował o szeregu deklaracji złożonych samorządowcom. Kluczowym zobowiązaniem rządu będzie zakończenie prac nad decentralizacją państwa.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 23-01-2008 ]
Wszystkie kluby poselskie przedstawiły dziś swoich kandydatów do komisji śledczej ds. rzekomych nacisków na służby specjalne. Wbrew wcześniejszym nieoficjalnym zapowiedziom Prawo i Sprawiedliwość nie zrezygnowało z desygnowania swoich reprezentantów
czytaj więcej »
  
Renata Sobiecka [ 22-01-2008 ]
Zbigniew Chlebowski szef klubu PO zwrócił się do opozycji o nie negowanie kandydatury Janusza Palikota.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 16-01-2008 ]
Janusz Palikot znowu zaskakuje. Tym razem niespodziewanie odwołał pierwsze robocze posiedzenie komisji "Przyjazne Państwo" .
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl