Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Sejm o polskich drogach               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Kinga Marciniak [ 03-04-2009 ]
Wniosek SLD o zmniejszenie subwencji dla partii od kwietnia 2009 do grudnia 2010 został odrzucony przez Sejm. Za odrzuceniem projektu głosowało 219. posłów, a 207. poparło go. Posłowie się pomylili i nawet autorzy projektu głosowali przeciw niemu.
czytaj więcej »
  
[ 02-04-2009 ]
Sejm odrzucił w pierwszym czytaniu projekt PO zawieszający na dwa lata subwencje dla partii. Przeciw propozycji Platformy wystąpiła nie tylko opozycja, ale również jej koalicjant - PSL.
czytaj więcej »
  
[ 02-03-2009 ]
Jak wynika z informacji podanych przez „Rzeczpospolitą”, od początku tej kadencji posłowie z sejmowej kasy wzięli już pożyczki na łączną kwotę 3,6 milionów złotych.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 15-02-2009 ]
Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski chce odciąć posłom dotacje na wyjazdowe posiedzenia sejmowych komisji. Poseł Tadeusz Cymański komentuje to słowami: "Nie jesteśmy w cyrku" i drwi z tego pomysłu. Jednak nie tylko opozycja broni sejmowych przywilejów.
czytaj więcej »
  
[ 09-02-2009 ]
W dobie kryzysu Sejm ściśle sprawdza, czy posłowie nie defraudują publicznych pieniędzy. „Rzeczpospolita” ustaliła, że po 1 stycznia 2009 r. Kancelaria Sejmu przeprowadziła już 140 wizytacji w biurach poselskich, kiedy do tej pory rocznie było takich kontroli 30-40.
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 08-02-2009 ]
Przedstawiciele Samoobrony oraz LPR wkrótce znów będą obecni w Sejmie. Byli parlamentarzyści, posłowie oraz senatorowie III RP dostali zaproszenie na uroczyste obchody obalenia komunizmu. Uroczystości są planowane na czerwiec oraz lipiec.
czytaj więcej »
  
[ 29-01-2009 ]
Szef klubu PSL Stanisław Żelichowski ogłosił: - Złożymy niedługo projekt, żeby w ogóle Senat zlikwidować, dać uprawnienia Senatu dla pana prezydenta, a zabrać mu zabawki w postaci weta. Jeżeli będzie chciał poprawiać ustawy, to będzie mógł zająć się tym, czym zajmuje się Senat.
czytaj więcej »
  
[ 12-01-2009 ]
Jak podaje serwis tvp.info, decyzją Prezydium Sejmu przed gmachem polskiego parlamentu zawiśnie flaga Unii Europejskiej. Od kilku miesięcy zabiegała o to Jolanta Szymanek-Deresz z Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
czytaj więcej »
  Sejmowa debata nad wetami prezydenta
Agnieszka Obrycka [ 18-12-2008 ]
Podczas posiedzenia posłowie debatują nad wetami prezydenta Lecha Kaczyńskiego do dziewięciu ustaw, którym sprzeciwił się prezydent. Z prezydenckim wetem spotkały się m.in. ustawa w sprawie emerytur pomostowych, a także ustawy zdrowotne.
czytaj więcej »
  Ocena parlamentu najgorsza w tej kadencji
[ 17-12-2008 ]
Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że Sejm krytykuje 70 proc. ankietowanych, a 19 proc. uważa działania posłów za dobre. Pozytywnie prace Senatu ocenia natomiast 50 proc. respondentów, a 26 proc. jest przeciwnego zdania. Wyniki te są najgorszymi od początku tej kadencji.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl