Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Sejm o polskich drogach               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Kinga Marciniak [ 21-11-2008 ]
Po wielu dyskusjach uchwalona została nowelizacja Kodeksu Pracy według której urlopy macierzyńskie będą dłuższe, wprowadzone zostaną urlopy dla ojców, a także wzrosną zasiłki macierzyńskie rolników. Posłowie byli przy tym bardzo jednomyślni, tylko jeden był przeciwny i nikt nie wstrzymał się od głosu.
czytaj więcej »
  Polacy rozczarowani polskim Sejmem
[ 05-11-2008 ]
Według sondażu zleconego przez „Rzeczpospolitą”, aż dwie trzecie Polaków jest głęboko rozczarowana pracami Sejmu oraz ocenia je źle lub bardzo źle. Połowa z nas uważa również, że prace obecnego parlamentu niczym nie różnią się od prac Sejmu poprzedniej kadencji.
czytaj więcej »
  
[ 04-11-2008 ]
Jak podała „Rz”, Kancelaria Sejmu zamierza zbudować nową siedzibę dla komisji sejmowych. W dodatku na jednej z pobliskich działek przy parlamencie ma powstać biurowiec prywatnej firmy. Czy te dwie budowle nie będą ze sobą kolidowały? – Nie będzie problemu – zapewniają jednak urzędnicy kancelarii.
czytaj więcej »
  Bitwa o emerytury pomostowe
Agnieszka Cichocka [ 28-10-2008 ]
Dzisiaj Sejm rozpoczął nowe posiedzenie, na którym posłowie zajmą się m.in. ustawą o emeryturach pomostowych, która ma ograniczyć liczbę uprawnionych do wcześniejszego przejścia na emeryturę.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Cichocka [ 21-10-2008 ]
"Gazeta Prawna" dotarła do zapisów poprawek do tzw. ustawy rodzinnej o kształcie których posłowie mają rozstrzygnąć jeszcze w tym tygodniu. Nowe poprawki przewidują wydłużenie urlopu macierzyńskiego dla matek rodzących więcej niż jedno dziecko oraz przyznanie ojcom urlopu ojcowskiego.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Cichocka [ 21-10-2008 ]
W środę Sejmowa Komisja Regulaminowa i Spraw Poselskich ma przyjrzeć się przyszłorocznemu budżetowi Kancelarii Prezydenta. Jak do tej pory, zwyczajem było pozytywne opiniowanie planowanych prezydenckich wydatków. Tym razem może być jednak inaczej.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 17-10-2008 ]
Niestety nie będziemy mogli cieszyć się kolejnym wolnym dniem w kalendarzu. W dzisiejszym głosowaniu posłowie odrzucili projekt ustawy mającej ustanowić święto Trzech Króli dniem wolnym od pracy.
czytaj więcej »
  
[ 06-10-2008 ]
Choć to obowiązek poselski, nikt formalne nie rozlicza ich za to, że lekceważą wypełnienie rejestru korzyści. Aż 43 posłów do tej pory tego nie zrobiło.
czytaj więcej »
  
[ 19-09-2008 ]
Dziś w Sejmie pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustanowienia Święta Trzech Króli dniem wolnym od pracy. PO zamierza zgłosić wniosek o odrzucenie popieranego przez PiS projektu.
czytaj więcej »
  Pierwsze powakacyjne posiedzenie Sejmu
Renata Sobiecka [ 02-09-2008 ]

Na pierwszym po wakacjach sejmowym posiedzeniu PiS zapowiedział złożenie wniosków o odwołanie marszałków Sejmu.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl