Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Sejm o polskich drogach               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 23-07-2008 ]
Posłowie PiS sparaliżowali środowe posiedzenie sejmowej komisji regulaminowej i spraw poselskich, na którym miała zapaść decyzja w sprawie uchylenia immunitetu posłowi Zbigniewowi Ziobrze, podejrzewanemu o przekroczenie uprawnień służbowych, w czasie gdy pełnił obowiązki ministra sprawiedliwości.
czytaj więcej »
  
[ 22-07-2008 ]
Polscy parlamentarzyści przyjęli uchwałę, w której oddali hołd prof. Bronisławowi Geremkowi. Jego pamięć uczcili minutą ciszy.
czytaj więcej »
  
[ 11-07-2008 ]
Zapowiada się gorący dzień w Sejmie. Posłowie Prawa i Sprawiedliwości opuścili salę obrad w ramach protestu przeciwko "niedopuszczaniu opozycji do głosu" przez marszałka Bronisława Komorowskiego.
czytaj więcej »
  PiS nie obroni prezydenta?
[ 11-07-2008 ]
Sejm odrzucił wniosek Prawa i Sprawiedliwości o odrzucenie w pierwszym czytaniu projektu rezolucji wzywającej prezydenta do ratyfikowania Traktatu z Lizbony.
czytaj więcej »
  Sejm zdyscyplinuje prezydenta
[ 10-07-2008 ]
Posłowie zajmą się dziś projektem rezolucji wzywającej prezydenta Lecha Kaczyńskiego do ratyfikacji traktatu lizbońskiego. Projekt poparły kluby PO, PSL oraz Lewicy. Za jego odrzuceniem opowiedziało się PiS.
czytaj więcej »
  
[ 01-07-2008 ]
Prawie połowa Polaków jest niezadowolona z pracy rządu Donalda Tuska - wynika z ostatniego sondażu SMG/KRC dla programu "Forum" w TVP Info.
czytaj więcej »
  
[ 13-06-2008 ]
Prawo i Sprawiedliwość uważa, że marszałek Sejmu Bronisław Komorowski ogranicza demokrację i prawa opozycji. Dlatego też rozważa możliwość złożenia wniosku o jego odwołanie.
czytaj więcej »
  
Piotr Wieremiejczuk [ 01-06-2008 ]

Dziś Dzień Dziecka. Tego dnia, jedyny raz w roku, w ławach sejmowych zasiadają dzieci tworząc tzw. Sejm Dzieci i Młodzieży.

czytaj więcej »
  
[ 30-05-2008 ]
Sejm znowelizował ustawę o dozorze elektronicznym wobec osób skazanych na kary od pół roku do roku więzienia. Planuje się, że przepisy te wejdą w życie we wrześniu 2009 roku.
czytaj więcej »
  Sejm odrzuca wniosek PiS-u
[ 09-05-2008 ]
Wniosek klubu Prawa i Sprawiedliwości o przerwę w obradach Sejmu i zwołanie prezydium izby został odrzucony. Partia Jarosława Kaczyńskiego chciała uzupełnić dzisiejsze obrady o informację rządu na temat planów prywatyzacji szpitali.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl