Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Polityka Kraj / Dania przewodniczy Unii                

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 11-11-2007 ]
Prawdopodobnie w pierwszej połowie przyszłego roku zostanie przeprowadzone w Irlandii referendum w sprawie Traktatu Reformującego UE.
czytaj więcej »
  Jose Manuel Barroso w Polsce
Jakub Noch [ 08-11-2007 ]
Przewodniczący Komisji Europejskie Jose Manuel Barroso przybył z wizyta do Polski. Zaraz po przylocie do Warszawy spotkał się on z kandydatem na premiera Donaldem Tuskiem.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 01-11-2007 ]
Szef Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej i wicepremier Czech, Jirzi Czunek poinformował w czwartek, że 7 listopada poda się do dymisji. Jego decyzja jest wywołana przez zarzuty jakie wobec Czunka wysunęła czeska prokuratura.
czytaj więcej »
  Polska straci trzy mandaty w Parlamencie Europejskim?
[ 11-10-2007 ]
W Parlamencie Europejskim trwa bitwa o podział  mandatów na najbliższą kadencje, to jest od roku 2009. Dziś ma zapaść ostateczna decyzja w tej sprawie, niestety wiele wskazuje na to, że Polska straci trzy miejsca w Parlamencie.
czytaj więcej »
  
[ 31-05-2007 ]
Polska nie ustępuje w sprawie systemu głosowania w Unii. Premier Jarosław Kaczyński mówi, że "nie mamy najmniejszego zamiaru wycofać się z polskiej propozycji podziału głosów w Radzie Unii europejskiej."
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 29-05-2007 ]
Kanclerz Niemiec Angela Merkel potwierdziła podczas spotkania z grupą szefów rządów krajów UE zamiar znalezienia wyjścia z kryzysu konstytucyjnego.
czytaj więcej »
  Premier Danii w Polsce
[ 19-10-2006 ]

Anders Fogh Rasmussen rozpoczął kilkugodzinną wizytę w Polsce. Premier Danii spotka się z prezydentem Lechem Kaczyńskim i premierem Jarosławem Kaczyńskim.  Głównymi tematami rozmów polsko-duńskich będą m.in. kwestia bezpieczeństwa energetycznego i relacje UE z Rosją.

czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 10-10-2006 ]
Przez kraje muzułmańskie wkrótce moze przetoczyć się nowa fala protestów, związanych z karykaturami Mahometa. Tym razem chodzi o kasetę wideo na której uwieczniony został konkurs na najlepszą karykature proroka.
czytaj więcej »
  Ze starym telewizorem do... sklepu
[ 01-07-2006 ]
Dziś, 1 lipca w życie wchodzą nowe przepisy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. To koniec z wyrzucaniem sprzętu AGD i RTV na śmietnik. Zgodnie z nimi stare urządzenia trzeba oddać do sklepu.
czytaj więcej »
  
[ 27-06-2006 ]
Mówi ona m.in. o rozwoju Polski poprzez inwestycje w infrastrukturę, co zachęcić ma inwestorów zagranicznych do lokowania inwestycji; promowanie eksportu i zwiększanie udziału polskich firm w globalnym rynku; rozwój sektora usług i poprawa sytuacji na rynku pracy.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl