Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Polityka Kraj / Dania przewodniczy Unii                

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
j. uchto [ 13-06-2006 ]
W dniach 12-13 czerwca br. w Luksemburgu odbędzie się kolejne spotkanie Rady Unii Europejskiej do spraw Ogólnych i Stosunków Zewnętrznych (GAERC). Delegacji polskiej przewodniczy Minister Spraw Zagranicznych RP, Pani Anna Fotyga.
czytaj więcej »
  
AZ [ 19-05-2006 ]
Najbiedniejszym regionem Unii Europejskiej wciąż pozostaje województwo lubelskie. Z kolei centralna część Londynu to obszar najbogatszy. Rzeczpospolita opublikowała najnowsze dane Eurostatu.
czytaj więcej »
  Tablice po unijnemu
AZ [ 01-05-2006 ]
Drugiego maja wchodzi w życie rozporządzenie Ministra Transportu i Budownictwa z dnia 20 kwietnia zmieniające rozporządzenie w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów, które wprowadza unijny wzór tablic rejestracyjnych.
czytaj więcej »
  Z UE bez zmian
AZ [ 01-05-2006 ]
Z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badawczy Pentor Research wynika, że 70% społeczeństwa nie odczuło zmiany w wyniku akcesji Polski do UE. 17 procent ocenia sytuację jako lepszą, a trzynaście jako gorszą.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 17-04-2006 ]
Niemal wszystkie duńskie - prasa, portale internetowe, telewizja i radio - opublikowały apel o nie kupowanie pochodzących z Polski szczeniąt psów rasowych.
czytaj więcej »
  
AZ [ 10-04-2006 ]
Jak pisze Rzeczpospolita powołując się na Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, o ile Unia Europejska zdąży z uchwaleniem odpowiednich przepisów, od następnego roku będzie można podróżować o Europie bez kontroli paszportowej.
czytaj więcej »
  
AZ [ 29-03-2006 ]
Gazeta Wyborcza pisze, że polskie firmy nie wykorzystują pieniędzy, jakie mogą dostać na badania z Unii Europejskiej. Rozdysponowano dopiero 18 milionów złotych, podczas, gdy w puli czeka jeszcze ćwierć miliarda.
czytaj więcej »
  Internet dla wszystkich do 2010
AZ [ 22-03-2006 ]
Komisja Europejska chce, aby do 2010 roku każdy Europejczyk miał dostęp do szerokopasmowego Internetu. Krajom w tym zapóźnionym obiecuje pomoc finansową.
czytaj więcej »
  
AZ [ 19-02-2006 ]
Rząd opracował strategię podziału funduszy unijnych, jakie Polska dostanie w latach 2007-2013. Najwięcej pójdzie na inwestycje infrastrukturalne.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5   

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl