Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Wyrok za stan wojenny               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 12-09-2008 ]
Przed Sądem Okręgowym w Warszawie rozpoczął się proces autorów stanu wojennego. Na ławie oskarżonych zasiedli m.in. Wojciech Jaruzelski oraz Stanisław Kania.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 17-04-2007 ]
IPN postawił w stan oskarżenia generałów Wojciecha Jaruzelskiego i Czesława Kiszczaka oraz byłego I sekretarza PZPR Stanisława Kanię wszyscy trzej oskarżeni są o wprowadzenie stanu wojennego w 1981 r.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 08-05-2010 ]
"Fakt, że tu jestem, że jestem z Grzegorzem Napieralskim znaczy, że popieram jego kandydaturę" – oznajmił generał Wojciech Jaruzelski po spotkaniu w Sejmie z kandydatem na prezydenta z SLD. "To wielki zaszczyt" – powiedział Napieralski.
czytaj więcej »
  
[ 30-04-2010 ]
Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski poinformował, że w sobotę 8 maja uda się na obchody 65. rocznicy zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami. Jednym z członków delegacji będzie gen. Wojciech Jaruzelski.


czytaj więcej »
  Jaruzelski pojedzie do Moskwy
Katarzyna Pryga [ 30-03-2010 ]
Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew zaprosił generała Wojciecha Jaruzelskiego na majowe obchody 65. rocznicy zwycięstwa nad III Rzeszą. Generał przyjął zaproszenie.
czytaj więcej »
  
[ 27-03-2010 ]
Generał Wojciech Jaruzelski i prezydent Lech Kaczyński zostali zaproszeni na rosyjskie obchody rocznicy zwycięstwa nad faszyzmem, które odbędą się 9 maja na Placu Czerwonym.
czytaj więcej »
  
[ 05-02-2010 ]
Były szef MSW za czasów PRL, Czesław Kiszczak, w czwartym już procesie dot. śmierci górników z kopalni „Wujek”, oświadczył: - Oskarżenia nadal nie rozumiem; prawa nie naruszyłem.
czytaj więcej »
  Demonstracje pod domem Jaruzelskiego
[ 13-12-2009 ]
W nocy z  12 na 13 grudnia, po raz kolejny pod domem gen. Wojciecha Jaruzelskiego w Warszawie spotkały się dwie manifestacje. Zwolenników oraz przeciwników generała i stanu wojennego oddzielał szpaler policji.
czytaj więcej »
  Jaruzelski: Bez pomocy nie damy rady
Magdalena Janczura [ 08-12-2009 ]
Jak donosi "Rzeczpospolita", już niedługo Instytut Pamięci Narodowej opublikuje zapis całej rozmowy Wojciecha Jaruzelskiego z gen. Wiktorem Kulikowem z 1981 roku dotyczącej wprowadzenia stanu wojennego.
czytaj więcej »
  
[ 20-10-2009 ]
W wywiadzie udzielonym rosyjskiej gazecie "Izwiestia", były prezydent, gen. Wojciech Jaruzelski, krytykuje amerykańską koncepcję obronną z wykorzystaniem tarczy antyrakietowej.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl