Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / PO pikuje w dół               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 29-04-2009 ]
Jak wynika z sondażu GfK Polonia dla „Rzeczpospolitej”, Platformę Obywatelską popiera 47 proc. respondentów, PiS – 26, SLD – 12, a PSL – 8. Partia Tuska straciła w ostatnich dniach 12 punktów procentowych. Czy to efekt spotu "Kolesie"?
czytaj więcej »
  
[ 14-04-2009 ]
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się na początku kwietnia, partię Donalda Tuska poparłoby 40% ankietowanych deklarujących udział w wyborach, a na PiS swój głos oddałoby 17% respondentów- wynika z sondażu CBOS.
czytaj więcej »
  
[ 30-03-2009 ]
Z sondażu GfK Polonia na zlecenie "Rzeczpospolitej" wynika, że ponad połowa Polaków boi się polityki prowadzonej przez premiera Rosji Władimira Putina. Zdaniem 58 proc. respondentów, jego polityka zagraża bezpieczeństwu naszego kraju. 38 proc. pytanych obawia się także szefowej Związku Wypędzonych Eriki Steinbach.
czytaj więcej »
  CBOS: PO – 42 proc., PiS – 20
[ 12-03-2009 ]
Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że gdyby wybory parlamentarne odbyły się w pierwszej połowie marca 2009 roku, PO mogłaby liczyć na 42 proc. głosów, a PiS - na 20 proc.
czytaj więcej »
  
[ 11-03-2009 ]
Z najnowszego sondażu PBS DGA dla "Gazety Wyborczej" wynika, że do Sejmu weszłyby tylko te partie, które już w nim są: PO, PiS, SLD i PSL. Po zatrzymaniu lidera LPR Mirosława Orzechowskiego za jazdę po alkoholu, była partia Romana Giertycha znów spała poniżej progu wyborczego.
czytaj więcej »
  
[ 28-02-2009 ]
„Rzeczpospolita” przeprowadziła sondaż zadając respondentom pytanie „Której z osób niebiorących już aktywnego udziału w polityce najbardziej Ci brakuje?”. Najwięcej pytanych (27 proc.) wskazało Aleksandra Kwaśniewskiego. 24 proc. osób stwierdziło jednak, że nie tęskni za żadnym z nich.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 27-02-2009 ]
W prezydenckim sondażu „Gazety Wyborczej” zdecydowanym faworytem ponownie jest premier Donald Tusk. Największy spadek poparcia zaliczył Kazimierz Marcinkiewicz.
czytaj więcej »
  
[ 25-02-2009 ]
Z najnowszego sondażu dla „Gazety Wyborczej” wynika, że wzrost poparcia zanotował PiS i… LPR. Partia Giertycha uzyskała wynik, dzięki któremu mogłaby znów powrócić do Sejmu. Traci natomiast SLD.
czytaj więcej »
  
[ 11-02-2009 ]
Mimo kryzysu gospodarczego oraz samobójstwa jednego z morderców Olewnika, poparcie dla PO jest nadal wysokie – 54 proc. Wyraźnie w górę poszło jednak poparcie dla PiS-u, tuż po wystartowaniu z kampanią wizerunkową partii.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 30-01-2009 ]
Jeżeli Donald Tusk wystartuje w wyborach prezydenckich, to jego następcą na stanowisku premiera powinien być Kazimierz Marcinkiewicz. Tak przynajmniej wynika z sondażu GfK Polonia przeprowadzonego dla "Rzeczpospolitej".
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl