Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / PO remisuje z PIS               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Andrzej Rejnson [ 10-05-2006 ]
„Gazeta Wyborcza” dotarła do materiałów dotyczących podziału miejsc w ministerstwach. LPR i Samoobrona mogą liczyć na pozycje w 12 z 19 ministerstw. Poza zasięgiem obu partii znajdują się MSWiA, MON i MSZ oraz Ministerstwa Sprawiedliwości.
czytaj więcej »
  Kary cielesne w szkole
AZ [ 08-05-2006 ]
Henryk Urban, działacz Prawa i Sprawiedliwości z Bielska-Białej, będzie starał się o przywrócenie w szkołach kar cielesnych. W jego opinii, z wielowiekową tradycją zerwano zbyt pochopnie.
czytaj więcej »
  Samoobrona w koalicji
Krzysztof Buczek [ 03-05-2006 ]

Ostatnie dni w polskiej polityce zaowocowały tym, co zapowiadał przed świętami wielkanocnymi Jarosław Kaczyński; tym, na co Polacy czekali przez pół roku. Czy jednak rzeczywiście koalicja PiS z Samoobroną była wyczekiwana przez wyborców? Czy można powiedzieć że Polacy na taką konfigurację polityczną liczyli, oddając swój głos w wyborach, czy za tym głosowali? Nie chodzi tu o przyczyny braku koalicji PiS-PO, na którą to opcję większość wyborców dała swoje przyzwolenie we wrześniowych wyborach, ale o rzeczywiste przyczyny koalicji, która dziś ma już miejsce i znajdzie swoje uwieńczenie w nowym podziale stanowisk rządowych.

czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 29-04-2006 ]
Resorty szykują listy nie potrzebnych stanowisk. Do zwolnień doszło już w Ministerstwie skarbu.
czytaj więcej »
  Pojednanie PiS z LPR
Gracjan Szczombrowski [ 29-04-2006 ]
Chcąc zapewnić rządowi sejmową większość, PiS chce jeszcze rozmawiać z PSL I LPR. Doszło już do spotkania jednego z liderów PiS Adama Lipińskiego z Romanem Giertychem.
czytaj więcej »
  
AZ [ 28-04-2006 ]
Według wiceszefa klubu parlamentarnego PiS Marka Kuchcińskiego, do większości parlamentarnej brakuje nowej koalicji tylko ośmiu głosów. Dodał, iż ostatnie godziny zmieniły sytuację. Wcześniej z sejmowej arytmetyki wynikało, że sojuszowi trzech ugrupowań brakuje 13 posłów do większości.
czytaj więcej »
  
[ 26-04-2006 ]
Szef klubu PiS Przemysław Gosiewski ocenił , że jeszcze tego dnia możliwe jest osiągnięcie porozumienia w sprawie koalicji, do której - wszystko na to wskazuje - weszłyby trzy partie: PiS, Samoobrona i PSL. Również minister w Kancelarii Premiera Adam Lipiński uważa, że w środę dojdzie do przełomu w rozmowach i zostanie zawarte ogólne porozumienie.
 
czytaj więcej »
  Kto premierem?
AZ [ 24-04-2006 ]
Jarosław Kaczyński w Dzienniku: Kazimierz Marcinkiewicz pozostanie premierem po rekonstrukcji rządu związanej z zawarciem koalicji. Szef PiS nie wyklucza jednak, że w przyszłości on sam może pokierować radą ministrów.
czytaj więcej »
  
[ 22-04-2006 ]
Jarosław Kaczynski zapowiedział że PiS będzie dąrzyć do otwarcia rynku usług adwokackich, nawet poprzez zmianę konstytucji. To reakcja po tym jak Trybunał Konstytucyjny odrzucił organizowanie państwowych egzaminów adwokackich.
czytaj więcej »
  
[ 20-04-2006 ]
Szef LPR Roman Giertych uważa, że nie ma dla niego znaczenia, kto podpisze ewentualną umowę koalicyjną z PiS: on czy wicemarszałek Sejmu Marek Kotlinowski, który prowadzi wspólnie z Bogusławem Kowalskim rozmowy z PiS.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl