Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / PO remisuje z PIS               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 09-12-2009 ]
Małopolski poseł PiS Jacek Osuch wyszedł z inicjatywą zmian w kodeksie drogowym, które miałyby wprowadzić obowiązkowe posiadanie w samochodzie apteczek i kamizelek odblaskowych.
czytaj więcej »
  
[ 09-12-2009 ]
Kolejny sondaż przeprowadzony na zlecenie „Rzeczpospolitej” pokazuje wzrost poparcia dla PO. Jeżeli wybory odbyłyby się w ubiegły weekend, Platforma zdobyłaby 256 mandatów. Wówczas, posiadając zdecydowaną większość parlamentarną, nie musiałaby szukać koalicjanta, żeby przeforsować proponowane projekty ustaw.
czytaj więcej »
  
[ 06-12-2009 ]
Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Beata Kempa zapowiedziała, iż złoży w prokuraturze zawiadomienie o bezprawnym wywieraniu na nią nacisku przez szefa hazardowej komisji śledczej, z której została w tym tygodniu odwołana.
czytaj więcej »
  
[ 05-12-2009 ]
Na wiosennym kongresie PiS ma zostać przedstawiony wniosek o odsunięcie Jarosława Kaczyńskiego od szefowania partią i pozostawienie go jedynie na stanowisku politycznego mentora i prezesa honorowego.
czytaj więcej »
  Prawica RP otwarta na rozmowy z PiS
[ 02-12-2009 ]
Marek Jurek, szef Prawicy Rzeczypospolitej, wyraził gotowość do nawiązania kooperacji z PiS. Podkreślił jednocześnie, że „współpraca ta musi być jednak oparta na poszukiwaniu tego, co wspólne i na wzajemnym szacunku”.
czytaj więcej »
  
[ 30-11-2009 ]
„Rzeczpospolita” ustaliła, że może dojść do sojuszu prawicowych partii: PiS, Polska Plus i Prawica Rzeczypospolitej. Nieoficjalnie wiadomo, że rozmowa na temat współpracy pomiędzy PiS-em a Markiem Jurkiem odbędzie się w połowie grudnia.
czytaj więcej »
  Casting na premiera
[ 30-11-2009 ]
Tydzień temu premier Donald Tusk ogłosił, że chce zmian w konstytucji. Pełna odpowiedzialność za władzę wykonawczą powinna się znaleźć w rękach premiera. Rola prezydenta ograniczona zostałaby do reprezentacyjnej. O tym kto zostanie głową państwa decydowałoby Zgromadzenie Narodowe. Mało prawdopodobne by, którakolwiek z powyższych propozycji weszła w życie. Nie akceptuje ich nie tylko opozycja, ale także większa część społeczeństwa. Niezależnie od tego czy pozycja premiera względem prezydenta umocni się czy też nie, można odnieść wrażenie, że dziś mamy większą liczbę chętnych do objęcia schedy po Tusku niż do startu o najwyższy urząd w państwie. Bardzo możliwe, że w przyszłym roku większe emocje niż elekcja pierwszej osoby w państwie będzie budziło wyłanianie osoby trzeciej.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Satudt [ 27-11-2009 ]
Po tym jak Platforma Obywatelska w błyskawicznym tempie przyjęła ustawę o grach losowych i zakładach wzajemnych, PiS postanowił wypowiedzieć wojnę korupcji w Polsce.
czytaj więcej »
  
[ 25-11-2009 ]
Z najnowszego sondażu GfK wynika, że PO cieszy się już 50-procentowym poparciem. Tym samym ugrupowanie odnotowało kolejny, choć miminalny wzrost.
czytaj więcej »
  
[ 25-11-2009 ]
W wyniku ostatnich doniesień o zastanawiających związkach Przemysława Gosiewskiego, Krzysztofa Jurgiela i Roberta Draby z pracami nad ustawą hazardową za rządów PiS, posłowie Platformy złożyli wniosek o ich przesłuchanie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl