Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / PO remisuje z PIS               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 01-07-2006 ]
Na konferencji prasowej szef klubu parlamentarnego PiS skrytykował nadzór bankowy, jak i same banki za wprowadzane zmiany zasad przyznawania kredytów walutowych.
czytaj więcej »
  
[ 01-07-2006 ]
Z informacji, jaką ujawniła „Rzeczpospolita” wynika, że Sojusz Lewicy Demokratycznej tuż po zawaleniu się hali Międzynarodowych Targów Katowickich zlecił badania, czy Polacy obwiniają rząd i prezydenta za tę tragedię.
czytaj więcej »
  
[ 27-06-2006 ]
Prokuratura Okręgowa w Warszawie zadecydowała dziś, że będzie śledztwo w sprawie domniemanego sfałszowania teczki Jarosława Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
  
MA [ 27-06-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz w radiowych Sygnałach Dnia po raz kolejny zaapelował do opozycji o konstruktywną współpracę "w paru sprawach", głównie podatkowych i budżetowych.
czytaj więcej »
  
MA [ 27-06-2006 ]
Po raz pierwszy od lutego PiS wyprzedził Platformę, ale jego przewaga jest mniejsza niż błąd statystyczny - wynika z najnowszego sondażu "Gazety Wyborczej". PiS aktualnie popiera 31%. ankietowanych, PO - 30%. Do Sejmu mają jeszcze szansę dostać się SLD i Samoobrona z wynikami po 6%, choć obie - drugi raz z rzędu - straciły po 2 pkt.
czytaj więcej »
  
MA [ 27-06-2006 ]
Zapewniam: ludzie Samoobrony nie wejdą do kierownictwa nowych służb specjalnych, które powstaną jesienią w miejsce WSI - zapowiada w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Jarosław Kaczyński. Lider PiS zapewnia, że podobnie będzie z resortami siłowymi. I daje do zrozumienia, iż w sytuacji kryzysowej PiS nie cofnie się przed wcześniejszymi wyborami.
czytaj więcej »
  "Wojna billboardowa" trwa
MA [ 26-06-2006 ]
"Newsweek": 90 procent plakatów dla Lecha Kaczyńskiego wydrukowała nieznana nikomu, jednoosobowa firma-krzak: Studio Warszawa.
czytaj więcej »
  
MA [ 26-06-2006 ]
Rzecznik interesu publicznego podejrzewa, że Zyta Gilowska skłamała, twierdząc, że nie współpracowała z peerelowską Służbą Bezpieczeństwa. Powołuje się na dokumenty znalezione w archiwach IPN. "Dziennik" ustalił, co znajduje się w tych dokumentach.
czytaj więcej »
  "Wprost" ujawnia kulisy finansowania kampanii wyborczej PiS
MA [ 26-06-2006 ]
Reporterzy "Wprost" dotarli do świadków i dokumentów, które pokazują, skąd płynęły pieniądze na kampanię wyborczą do europarlamentu bardzo wpływowych polityków PiS - Michała Kamińskiego, Adama Bielana i Konrad Szymańskiego.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 22-06-2006 ]
Przemysław Gosiewski uważa, że Platforma stara się odwrócić uwagę od afery bilbordowej, szkalując PiS i zarzucając partii związek z tą sprawą. Jak zaznaczył szef klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości w radiowej Trójce, PiS nie musi się z niczego tłumaczyć.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl