Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / W polityce o wolności narodu               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Marcin Pieruszka [ 19-04-2011 ]
Na Wawelu z okazji pierwszej rocznicy pogrzebu pary prezydenckiej posłowie PiS złożyli w poniedziałek po południu kwiaty przy grobie Lecha i Marii Kaczyńskich.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 07-04-2011 ]
Janusz Śniadek były lider NSZZ „Solidarność” chce kandydować do Sejmu. Zapowiedział, że wystartuje z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu gdyńsko-słupskim.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 31-03-2011 ]
Jak donosi PAP Prawo i Sprawiedliwość chce złożyć w najbliższym czasie wniosek o odwołanie ministra skarbu Aleksandra Grada (PO). Partii nie podoba się m.in. o plan prywatyzacji Grupy Lotos SA.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 13-12-2010 ]
PO – 53 proc. (wzrost o 8 pkt proc), PiS – 25 proc. (spadek o 8 pkt proc.), SLD – 11 proc. i PSL – 6 proc. – tak wyglądają najnowsze wyniki sondażu przeprowadzonego przez GfK Polonia dla „Rzeczpospolitej”. Oznacza to tyle, że gdyby Polacy mieli głosować teraz, partia Donalda Tuska mogła by rządzić samodzielnie.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 22-11-2010 ]
Posłanka Lena Dąbkowska-Cichocka nie jest już w klubie parlamentarnym Prawa i Sprawiedliwości. Zrezygnowała z członkostwa ze względu na wykluczenie z partii Elżbiety Jakubiak. Jej zdaniem zarówno sama decyzja, jak i sposób wykluczenia były niezrozumiałe i niesprawiedliwe.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 22-11-2010 ]
Platforma Obywatelska – 33,43 proc., prawie dziesięć punktów mniej Prawo i Sprawiedliwość, następnie SLD z przekroczonym progiem 15 proc, i PSL – 13,32 proc. – to najnowsze wyniki wyborów podane przez Państwową Komisję Wyborczą po przeliczeniu 66 proc. protokołów.
czytaj więcej »
  Kolejni politycy odeszli z PiS
[ 20-11-2010 ]
Na początku tygodnia Adam Bielan, Paweł Poncyljusz oraz Michał Kamiński dołączyli do stowarzyszenia Polska Jest Najważniejsza, które czeka na rejestrację w sądzie.
czytaj więcej »
  Problemy PiS to bajeczki
Arkadiusz Caryk [ 15-11-2010 ]

- To są bajeczki, PiS miał nie takie problemy – takimi słowami w rozmowie z Polsat News opisuje obecną sytuację w Prawie i Sprawiedliwości Ryszard Czarnecki, bagatelizując jednocześnie odejście Joanny Kluzik-Rostkowskiej. Polityk nie widzi także problemu w tym, że partię mogliby opuścić także inni jej członkowie.

czytaj więcej »
  Wzrasta poparcie dla PO, maleje dla PiS
[ 14-11-2010 ]
Jeżeli wybory samorządowe odbywały się dziś, PO mogłaby otrzymać 38,7 proc. głosów; PiS zaś mógłby liczyć na poparcie 20,9 proc. Polaków – wychodzi z sondażu Homo Homini dla Polskiego Radia. W porównaniu z ubiegłym tygodniem poparcie dla PO zwiększyło się o 1,6 proc., dla PiS natomiast spadło o 2,1 proc.
czytaj więcej »
  Poparcie dla PiS mocno spada
Izabella Antkiewicz [ 13-11-2010 ]
Jak wynika z najnowszego sondażu Instytutu Badania Opinii "Homo Homini" dla Polsat News, gdyby wybory parlamentarne odbyły się 14 listopada PO mogłaby liczyć na 39,5 proc. głosów, PiS na 16,3 proc., SLD na 15,1 proc., a PSL na 8,3 proc.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl