Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Największe partie polityczne tracą wyborców               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
aln [ 09-08-2012 ]
Kolejne afery dotyczące partii politycznych w Polsce negatywnie odbijają się na ich poparciu wyborców. W ostatnim czasie Zespół Badań Społecznych OBOP w TNS Polska zrealizował sondaż pokazujący, na jakie poparcie mogą liczyć poszczególne partie. Gdyby wybory odbyły się już z początkiem sierpnia, bezdyskusyjnym zwycięzcą zostałaby partia rządząca.
czytaj więcej »
  
Marcin Bartnicki [ 05-04-2008 ]

Donald Tusk dał się złapać. Cieszący się ogromną popularnością premier nie jest w stanie podejmować znaczących decyzji bez zrażania do siebie części elektoratu. Czy zechce oddać część społecznego poparcia za realizację programu?

czytaj więcej »
  PiS wygrywa
Sonia Ziemba [ 13-10-2007 ]
Z badania przeprowadzonego przez PBS DGA dla „Gazety Wyborczej” wynika, że ponad 38% Polaków zagłosuje na Prawo i Sprawiedliwość. Nie wszystkie jednak sondaże dają PiS-owi zwycięstwo.
czytaj więcej »
  
[ 17-09-2007 ]
Według najnowszego sondażu Polskiej Grupy Badawczej, gdyby wybory odbyły się w połowie września to wygrałoby PiS.
czytaj więcej »
  PiS o 4% przed PO wg PGB
aln [ 14-09-2007 ]
Polska Grupa Badawcza (której sondaże najbliższe były prawdy przed wyborami 2 lata temu) przedstawiła dziś najnowszy sondaż poparcia dla poszczególnych partii politycznych. Pierwsze miejsce w sondażu przypadło PiS z 34% głosów.
czytaj więcej »
  
[ 10-09-2007 ]
Polska Grupa Badawcza opublikowała kolejny sondaż preferencji wyborczych. Tym razem na czele znajdują się dwie partie - PiS i PO, które uzyskały poparcie 33% respondentów. PiS zanotował wzrost poparcia o 2 punkty procentowe, a Platforma straciła 3 procent w stosunku do poprzedniego badania.
czytaj więcej »
  
Sonia Ziemba [ 08-09-2007 ]
Po wczorajszym skróceniu kadencji Sejmu i ustaleniu daty wyborów na 21 października, „Rzeczpospolita” i „Dziennik” przeprowadziły sondaże, kto powinien zostać szefem nowego rządu.
czytaj więcej »
  
Sonia Ziemba [ 01-09-2007 ]
Po deklaracjach złożonych przez PO, SLD i PSL przyszłość obecnego Sejmu wydaje się jasna: skrócenie kadencji 7 września, a wybory 21 października. Liczne sondaże mówią jasno, że bardziej opłaci się to PO. PiS natomiast ma swoje sondaże i jest przekonany, że wygra.
czytaj więcej »
  
Dorota Kostrzewska [ 03-08-2007 ]
Z sondażu Polskiej Grupy Badawczej przekazanego w piątek PAP wynika, że gdyby wybory parlamentarne odbyły się w drugiej połowie lipca, PO mogłaby liczyć na 35 proc. poparcia, a PiS - na 25 proc.
czytaj więcej »
  
Dorota Kostrzewska [ 30-05-2007 ]
PO straciła w dwa tygodnie 3 punkty proc., PiS - mimo strajków - zarobił 2 punkty i w sondażu "Gazety Wyborczej" mamy remis po 28 proc. Na trzecim miejscu LiD - 13 proc.- który zyskał 3 punkty. Na granicy 5-proc. progu wyborczego są koalicjanci PiS: Samoobrona (5 proc.) i LPR (3 proc.). 3 proc. poparcia ma też PSL.
czytaj więcej »
1 2  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl