Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / PO i PiS ramię w ramię               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  OBOP: Platforma prowadzi
[ 06-09-2007 ]
PO znowu wysunęła się przed PiS – wynika z sondażu wyborczego przeprowadzonego przez OBOP dla „Faktu”. Na partię Donalda Tuska zagłosowałoby 35 proc. respondentów. Prawo i Sprawiedliwość wybrałoby 27 proc. badanych.
czytaj więcej »
  
[ 05-09-2007 ]
Premier powiedział, że słyszał o ukrywanych sondażach korzystnych dla PiS. Według J. Kaczyńskiego, "wyeksponowanie" tego najnowszego sondażu wskazuje na "oczywistą" – według niego- intencję: "Gazeta Wyborcza" nie chce doprowadzić do samorozwiązania Sejmu i wyborów.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 04-09-2007 ]
"Gazeta Wyborcza": PiS o raz pierwszy od stycznia prześcignął Platformę w sondażach. Paradoksalnie PiSowi prawdopodobnie pomogły zeznania Janusza Kaczmarka.
czytaj więcej »
  
[ 03-09-2007 ]
Ponad połowa (52 proc.) Polaków uważa, że informacje prokuratury o powiązaniach Janusza Kaczmarka, Konrada Kornatowskiego i Jaromira Netzla dowodzą istnienia "układu", o którym mówią politycy PiS - wynika z sondażu "Rzeczpospolitej".
czytaj więcej »
  
[ 31-08-2007 ]
Większość Polaków chce, aby do jesiennych wyborów rządził w Polsce rząd tymczasowy - wynika z sondażu PBS DGA dla "Gazety Wyborczej".
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 28-08-2007 ]
Według najnowszego sondażu poparcia dla partii politycznych, LPR i Samoobrona mają szanse na przekroczenie progu tylko wówczas, jeśli wystartują razem. PiS odnotowuje natomiast najsłabsze poparcie od wyborów w 2005 roku.
czytaj więcej »
  
[ 27-08-2007 ]
Według najnowszego sondażu wyborczego, od ostatnich badań zmalała różnica między wyborczymi liderami. PO może liczyć na 31 proc. głosów. Na PiS chce zagłosować 28 proc. Polaków.
czytaj więcej »
  
(lea) [ 08-08-2007 ]
Platforma Obywatelska ma aż dziesięć punktów procentowych przewagi nad Prawem i Sprawiedliwością - wynika z najnowszego sondażu PBS DGA na zlecenie "Gazety Wyborczej".
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 31-07-2007 ]
Z sondażu Dziennika, przeprowadzonego przez TNS OBOP, wynika że PiS cieszy się większym poparciem Polaków od Jarosława Kaczyńskiego, a Aleksander Kwaśniewski jest bardziej lubiany niż LiD.
czytaj więcej »
  
[ 30-07-2007 ]
O godzinie 11.00 negocjatorzy z PiS, Samoobrony i LPR będą rozmawiać o przyszłości koalicji. Najwidoczniej sami zainteresowani chcą, aby koalicja dalej trwała. Jednak, jak wynika z sondażu „Rzeczpospolitej”, większość Polaków nie chce, by te partie nadal tworzyły rząd.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl