Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / PO i PiS ramię w ramię               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Anna Dziedzic [ 10-10-2006 ]
Według najnowszego sondażu PBS, największe szanse na wygranie wyborów ma Platforma Obywatelska z 33-procentowym poparciem, na drugim miejscu jest PiS - 23%. Sondaż przeprowadzono już po aferze taśmowej.
czytaj więcej »
  
[ 28-09-2006 ]
Wśród Irakijczyków narasta wrogość wobec amerykańskich żołnierzy. Tak wynika z sondażu przeprowadzonego przez naukowców z Uniwersytetu Maryland.
czytaj więcej »
  
[ 28-09-2006 ]
Najlepszym wyjściem z kryzysu politycznego byłaby dymisja gabinetu oraz rozpisanie nowych wyborów- wynika z sondażu Pentora na zlecenie „Życia Warszawy” i „Wprost”.
czytaj więcej »
  
[ 20-09-2006 ]
Na zlecenie GW pracownia Pentor przeprowadziła badania opinii publicznej dotyczących poparcia dla komitetów wyborczych w najbliższych wyborach samorządowych w większych miastach. Wyniki poznańskiego sondażu pokazano w lokalnym programie TVP. Jak się okazuje „GW” zataiła wynik ugrupowania UPR.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 18-09-2006 ]
Raport "Codzienne doświadczenia korupcyjne Polaków - barometr korupcji 2006" zawierał błąd odnośnie postrzegania partii politycznych.
czytaj więcej »
  
[ 11-08-2006 ]
Z najnowszego sondażu Pentora dla „życia Warszawy” wynika, że gdyby wybory samorządowe odbyły się w najbliższą niedzielę, to PiS i PO podzieliłyby się władzą w Warszawie.
czytaj więcej »
  PiS prowadzi daleko przed PO
[ 08-08-2006 ]

Jak wynika z opublikowanego dziś w "Gazecie Wyborczej" sondażu, Prawo i Sprawiedliwość znalazło się na prowadzeniu z wysokim poparciem 31 proc. ankietowanych, a opozycyjna Platforma stoi nieco w tyle, uzyskując wynik 25 proc. poparcia.

czytaj więcej »
  
[ 28-07-2006 ]
Jak wynika z badań nastrojów przed wyborami samorządowymi, które Instytut Pentor przeprowadził na zlecenie "Życia Warszawy" Platforma wyraźnie wyprzedza PiS. Jeszcze niedawno publikowane sondaże wskazywały, że sytuacja jest odwrotna.
czytaj więcej »
  
[ 01-07-2006 ]
Ponad 25 procent osób badanych w sondażu PBS DSGA dla "Wyborczej" uważa, że wicepremier Andrzej Lepper sprawdza się w rządzie lepiej niż oczekiwaliśmy.
czytaj więcej »
  Olejniczak zaprzecza donosom "Rzeczpospolitej"
[ 01-07-2006 ]
"Nie było intencją SLD, aby wykorzystać tragedię w Katowicach przeciwko władzy" - oświadczył Wojciech Olejniczak, przewodniczący Sojuszu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 18 19 20 21 22 23 24 25  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl