Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Polska wpłaci mniej do unijnego budżetu               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 30-01-2007 ]
Siergiej Jastrzembski, doradca prezydenta Rosji, przyznał, że na przeszkodzie w rozpoczęciu rozmów o nowym porozumieniu Unia-Rosja  Europejska stoi brak perspektyw w rozwiązaniu problemu importu polskich produktów spożywczych
czytaj więcej »
  Rosja nie zniesie embarga
[ 23-11-2006 ]
Rosja nie zniesie embarga na import polskiej żywności, dopóki nie zostaną wyjaśnione problemy weterynaryjne, związane z wejściem Rumunii i Bułgarii do Unii Europejskiej. Poinformował o tym rosyjski urząd nadzoru weterynaryjnego.
czytaj więcej »
  
[ 16-11-2006 ]

Ukraińska prasa, pisząc o wizycie polskiego premiera w Kijowie, zwraca uwagę głównie na gospodarczy aspekt wizyty. Gazety zauważają, że rozmowy o ropociągu Odessa-Brody i członkostwie Ukrainy w Unii stają się już tradycją.

 

czytaj więcej »
  
[ 16-11-2006 ]
Szef przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Rosji zaapelowal do rosyjskich władz o podjęcie negocjacji z Polską i Unią Europejską w sprawie embarga na polskie mięso i produkty rolne, które obowiązuje już od ponad roku.
czytaj więcej »
  
[ 14-11-2006 ]
Komisja Europejska krytykuje Polskę za nadmierną dziurę budżetową. Zarzuca Warszawie, że robi niewiele, by zmniejszyć deficyt poniżej trzech procent Produktu Krajowego Brutto. Komisja, która obraduje w Strasburgu, zdecydowała o rozpoczęciu drugiego etapu procedury przeciwko Polsce.
czytaj więcej »
  Rosja-Polska-gaz-UE
[ 14-11-2006 ]
Rosyjskie władze określiły jako "szantaż" sprzeciw Polski wobec nowej umowy o współpracy między Rosją i Unią Europejską.
czytaj więcej »
  KE optymistycznie o rozwoju polskiej gospodarki
j. uchto [ 06-11-2006 ]
Jak wynika z opublikowanych w poniedziałek jesiennych prognoz gospodarczych Komisji Europejskiej, w Polsce dostrzegalny jest rozwój gospodarki, ale także jak podkreśla Komisja istnieje ryzyko negatywnego wpływu zawirowań politycznych na wzrost gospodarczy i stabilność finansów publicznych.
czytaj więcej »
  Sejm-Polska-Wlk.Brytania: podatki
[ 27-10-2006 ]
Sejm zdecydował o ratyfikacji polsko-brytyjskiej umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania. Dzięki niej osoba, która osiąga dochody tylko W Wielkiej Brytanii, nie będzie płaciła podatków w Polsce.
czytaj więcej »
  
[ 23-10-2006 ]
Po raz 12 przyznano Polską Nagrodę Jakości. W kategorii wielkich organizacji otrzymała to prestiżowe wyróżnienie Górnośląska Spółka Gazownictwa w Zabrzu.
czytaj więcej »
  UE-Polska-zarzuty
[ 17-10-2006 ]
Komisja Europejska kolejny raz zarzuciła Polsce naruszanie unijnych przepisów dotyczących wspólnego rynku. W ubiegłym tygodniu Brukseka wytknęła nam dyskryminację zwycięzców loterii zagranicznych, dziś -nierówne traktowanie zagranicznych organizacji charytatywnych.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl