Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / OPOWIEDZIALNOŚĆ OSÓB TRZECICH ZA ZOBOWIĄZANIA PODATKOWE- zasady ogólne               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 05-07-2009 ]

Premier zapowiedział dyskusję w sprawie przyszłorocznych podatków. W czasie wizyty w Bytowie w województwie Pomorskim oznajmił, że kształt przyszłorocznych podatków będzie w duże mierze zależał o porozumienia wypracowanego z przedstawicielami opozycji i prezydentem.

czytaj więcej »
  
[ 08-06-2009 ]
Wybory do europarlamentu zakończone, a więc rząd przedstawia plany, które niekoniecznie spodobają się Polakom. Resort finansów ujawnia, że planowane jest podwyżka VAT i akcyzy, w innym wypadku budżet na rok 2009 będzie niewykonalny.
czytaj więcej »
  
[ 19-02-2009 ]
Minister finansów Jacek Rosowski oświadczył w Sejmie, że rząd nie będzie bał się trudnych decyzji i że gotowy jest już scenariusz na czasy, gdy sytuacja będzie jeszcze trudniejsza. W tym celu nastąpi kolejna wymiana unijnych środków na złote, tak by umocnić naszą walutę.
czytaj więcej »
  
[ 21-01-2009 ]
Przyczyną gorszego wykonania budżetu państwa, niż rząd miał w planach, były niższe o około 10 proc. dochody, wydatki i deficyt. Nie udało się m.in. uzyskać w pełni zakładanych dopłat z UE oraz pieniędzy pochodzących z podatków i akcyzy. Takie dane wynikają z najnowszych statystyk opublikowanych przez Ministerstwo Finansów.
czytaj więcej »
  
[ 24-08-2008 ]
Najwyższa Izba Kontroli stwierdziła, że zostało złamane prawo budowlane i ustawa o rachunkowości w inwestycji, w której brali udział posłowie PO i PSL Miron Sycz i Adam Krzyśków.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 10-05-2008 ]
Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski zamierza ograniczyć dostęp do zawodów pracowniczych. Ćwiąkalski pragnie wprowadzić limity aplikantów, wprowadzić jeden egzamin państwowy na aplikacje i dodatkowy egzamin dla doradców prawnych.
czytaj więcej »
  PiS chce zmian kodeksu karnego
Arkadiusz Szymczyk [ 19-04-2008 ]
Były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro (PiS) przedstawił propozycje swojej partii w ramach kodeksu karnego. Główne zmiany mają dotyczyć porwań. PiS liczy na poparcie swojego projektu przez wszystkie partie.
czytaj więcej »
  
Renata Sobiecka [ 08-04-2008 ]
Minister finansów Jacek Rostowski przedstawił proponowane rozwiązania dotyczące abolicji podatkowej Polaków pracujących za granicą.
czytaj więcej »
  Podatkowe wizje Tuska
Piotr Wieremiejczuk [ 02-03-2008 ]
Premier Donald Tusk stara się o pozyskanie przychylności PSL przy wprowadzaniu prorodzinnego podatku liniowego. Ludowcy jednak kategorycznie odcinali się od tych obietnic PO.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 30-01-2008 ]
Ministerstwo Sprawiedliwości opracowuje rewolucyjny projekt informatyzujący postępowania sądowe. Wymiar sprawiedliwości planuje, by za dwa lata część spraw była rozpatrywana za pośrednictwem Internetu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl