Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / OPOWIEDZIALNOŚĆ OSÓB TRZECICH ZA ZOBOWIĄZANIA PODATKOWE- zasady ogólne               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 02-01-2008 ]
W Ministerstwie Sprawiedliwości przygotowywany jest projekt zmiany przepisów dotyczących egzaminów prawniczych. Planowane jest wprowadzenie nowego egzaminu – dopiero po jego zaliczeniu możliwe będzie podjęcie działalności prawniczej.
czytaj więcej »
  KRUS i podatki problemem koalicji PO-PSL
Jakub Noch [ 28-10-2007 ]
„Rozmawiamy o uproszczonych i płaskich podatkach oraz reformie KRUS-u - to dwa flagowe przykłady różnic między nami” - stwierdził w TVN24, Grzegorz Schetyna z PO.
czytaj więcej »
  Nowelizacja prawa medialnego
[ 23-10-2007 ]
"Gazeta Wyborcza": "media publiczne są teraz w całości w rękach opozycji, dlatego Platforma już przygotowuje zmiany w prawie medialnym".
czytaj więcej »
  
[ 05-09-2007 ]
Przyjęta w środę poprawka do nowelizacji ustawy o podatku PIT wprowadza możliwość odliczenia od podatku 1200 zł za każde dziecko.
czytaj więcej »
  
[ 26-06-2007 ]
Taki pomysł wysunęła młodzieżówka SLD. Chcieliby opodatkowania kościoła na rzecz płac dla pielęgniarek, a nawet mówią, że mogłoby to wystarczyć na podwyżki dla nauczycieli.
czytaj więcej »
  
[ 22-06-2007 ]
Premier Jarosław Kaczyński zaproponował referendum, które miało by przesądzić o podwyżkach podatków dla najbogatszych. „Jeżeli mamy, choćby po części, zaspokoić żądania sfery budżetowej, musimy zwiększyć dochody, a więc podatki. Nie mamy moralnego prawa podejmowania takiej decyzji, musimy więc zwrócić się do społeczeństwa”, czytamy na stornie internetowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
czytaj więcej »
  
[ 08-06-2007 ]
W swym najnowszym projekcie prawa prasowego Samoobrona domaga się, by sądy szybciej rozstrzygały sprawy o podawanie fałszywych informacji. Według tygodnika „Wprost”, ustawa ma trafić do marszałka Sejmu w połowie czerwca.
czytaj więcej »
  
[ 18-05-2007 ]
Projekt LPR zakłada, że „dochód przed opodatkowaniem mógłby być dzielony na wszystkich członków rodziny - rodziców i dzieci, a nie, jak obecnie, na osoby pracujące (w przypadku wspólnego rozliczania się małżonków)”.
czytaj więcej »
  
[ 30-04-2007 ]
Dziś odbyła się konferencja prasowa Platformy Obywatelskiej na temat 15-procentowego podatku liniowego i abolicji podatkowej.
czytaj więcej »
  
[ 29-03-2007 ]
Prokuratura zajmie się sprawami z rozmowy między Józefem Oleksym i Aleksandrem Gudzowatym. Poinformował o tym w Sejmie zastępca prokuratora generalnego Jerzy Engelking.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl