Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Drugi dzień włoskiego referendum.               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 17-12-2009 ]
Włoski premier Silvio Berlusconi został dziś wypisany ze szpitala, w którym przebywał od niedzieli, kiedy został uderzony figurką rzuconą przez szaleńca.
czytaj więcej »
  
[ 01-09-2008 ]
Libijski lider Muammar Kadafi oświadczył, że konflikt między jego krajem a Stanami Zjednoczonymi został "definitywnie zamknięty".
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 24-07-2008 ]
Parlament włoski przyznał immunitety sądowe prezydentowi, premierowi i przewodniczącemu Senatu oraz Izby Deputowanych na czas kadencji. Według opozycji ta ustawa jest „niemoralna”.
czytaj więcej »
  
[ 06-05-2008 ]
W najbliższą sobotę, wedle wszelkich prognoz, Włosi będą mieć nowy rząd. Na jego czele stanie bożyszcze Włochów - Silvio Berlusconi.
czytaj więcej »
  Berlusconi po raz trzeci
[ 15-04-2008 ]
Blok wyborczy Lud Wolności, magnata medialnego i dwukrotnego premiera Włoch Sylvio Berlusconiego, wygrywa wybory parlamentarne we Włoszech, uzyskując 45,5 procent głosów. Partia Demokratyczna głównego oponenta Berlusconiego, Waltera Veltroniego, zdobyła poparcie w wysokości 38,7 procent.
czytaj więcej »
  
[ 14-02-2008 ]
Rząd włoski postanowił, że wraz z wyborami parlamentarnym, zaplanowanymi na 13 i 14 kwietnia, odbędą się również wybory samorządowe. Główną przesłanką takiej decyzji jest możliwość zaoszczędzenia 400 milionów euro.
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2007 ]
Były premier Włoch Silvio Berlusconi nie żałuje pieniędzy na jachty i samoloty. Jak obliczył dziennik "Corriere della Sera", jego flota morska i powietrzna warta jest w tej chwili sto milionów euro.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Dobrowolska [ 02-05-2006 ]
Po przegranych wyborach, dotychczasowy centroprawicowy premier Włoch Silvio Berlusconi złożył dymisje swego rządu przed Prezydentem Carlo Azeglio Ciampim. Wybrani zostali również nowi marszałkowie izb włoskiego parlamentu.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Dobrowolska [ 04-04-2006 ]
Włoska sieć telewizyjna "Rete Quattro" musi zapłacić 250 tys euro mandatu za pogwałcenie zasady par condicio, czyli równego dostępu do mediów dla nawiększych ugrupowań. Gorączka włoskiej kampanii wyborczej rośnie.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Dobrowolska [ 28-03-2006 ]
Wicepremier Włoch Gianfranco Fini stwierdził, że jeżeli w nadchodzących wyborach do sejmu i senatu jego partia „Sojusz Narodowy” („Alleanza Nazionale”) zdobędzie więcej głosów, niż „Forza Italia” Berlusconiego, wówczas to on sam będzie kandydatem na premiera.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl