Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Rząd stracił twarz?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 18-10-2007 ]
„Prezydent chciałby w niedzielę wieczorem powiedzieć "panie premierze, zadanie wykonane", ale nie będzie miał tej okazji” – powiedział na konferencji w Krakowie, szef PO Donald Tusk
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 17-10-2007 ]
Julia Pitera, posłanka PO i była prezes Transparency International ujawniła w TVN24, że Jarosław Kaczyński w 2005 roku próbował ją w pewien sposób przekupić.
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2007 ]
Bogdan Borusewicz w "Sygnałach Dnia" powiedział: godząc się na debatę z Aleksandrem Kwaśniewskim Jarosław Kaczyński staje się kolejnym politykiem, który "wspiera lewą nogę".
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 27-09-2007 ]
Wybory zbliżają się wielkimi krokami, tymczasem premier Jarosław Kaczyński od sierpnia powołał już jedenastu nowych ministrów, m.in. dwóch do resortu skarbu, MSZ, resortu rolnictwa, rozwoju regionalnego, sportu, gospodarki, edukacji oraz Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 23-09-2007 ]
Premier Jarosław Kaczyński, który w niedzielę był gościem I Kongresu PSL Piast w Lublinie, podkreślał, że Polsce potrzebny jest ruch ludowy. Jego zdaniem PSL Piast to nawiązanie do najlepszych jego tradycji.
czytaj więcej »
  
[ 06-09-2007 ]
Dziesięć minut przed południem został dostarczony do władz PO list od premiera Kaczyńskiego. Premier potwierdził jego wystosowanie.
czytaj więcej »
  
[ 02-09-2007 ]
Jarosław Kaczyński przyznaje, że popełnił kilka błędów kadrowych. - Nie powinienem robić z Kazimierza Marcinkiewicza premiera, a z Janusza Kaczmarka szefa MSWiA.  - powiedział w TVN24.
czytaj więcej »
  
[ 03-08-2007 ]
Z powodu wakacji kolejne obrady rządu odbędą się dopiero 21 sierpnia. Na urlop wyjechał Jarosław Kaczyński, a zaraz zanim - wszyscy jego zastępcy. W Kancelarii Premiera czuwa minister Jacek Kościelniak - donosi „Rzeczpospolita”.
czytaj więcej »
  Polacy niezadowoleni z premiera
Piotr Olejarz [ 12-07-2007 ]
Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że 58 proc. Polaków jest niezadowolonych z faktu, iż na czele rządu stoi Jarosław Kaczyński. Premiera popiera jedynie 28 proc. badanych.
czytaj więcej »
  
[ 21-06-2007 ]
Jarosław Kaczyński zapowiada, że "albo przeforsujemy pierwiastek, albo dostaniemy inne gwarancje naszej pozycji, albo będzie weto" - to propozycje przed dzisiejszym szczytem Unii.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl