Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Gosiewski nie chce zmiany stanowiska               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Europejski PR Marcinkiewicza
ma [ 03-07-2006 ]
Po wakacjach rozpocznie się wielka PR-owska ofensywa mająca naprawić wizerunek naszego kraju za granicą - dowiedziało się "Życie Warszawy". To reakcja na fatalny obraz Polski w zachodniej prasie. Twarzą kampanii ma być Kazimierz Marcinkiewicz.
czytaj więcej »
  
[ 01-07-2006 ]
Z informacji, jaką ujawniła „Rzeczpospolita” wynika, że Sojusz Lewicy Demokratycznej tuż po zawaleniu się hali Międzynarodowych Targów Katowickich zlecił badania, czy Polacy obwiniają rząd i prezydenta za tę tragedię.
czytaj więcej »
  Aneks do umowy koalicyjnej?
[ 27-06-2006 ]
Wicepremier, minister rolnictwa Andrzej Lepper na dzisiejszej konferencji prasowej oświadczył, iż domaga się aneksu do umowy koalicyjnej, w którym określono by współpracę i pełne partnerstwo w koalicji. Zakończyłoby to spór o stanowiska.
czytaj więcej »
  
MA [ 27-06-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz w radiowych Sygnałach Dnia po raz kolejny zaapelował do opozycji o konstruktywną współpracę "w paru sprawach", głównie podatkowych i budżetowych.
czytaj więcej »
  
MA [ 27-06-2006 ]
Po raz pierwszy od lutego PiS wyprzedził Platformę, ale jego przewaga jest mniejsza niż błąd statystyczny - wynika z najnowszego sondażu "Gazety Wyborczej". PiS aktualnie popiera 31%. ankietowanych, PO - 30%. Do Sejmu mają jeszcze szansę dostać się SLD i Samoobrona z wynikami po 6%, choć obie - drugi raz z rzędu - straciły po 2 pkt.
czytaj więcej »
  
MA [ 26-06-2006 ]
Rzecznik interesu publicznego podejrzewa, że Zyta Gilowska skłamała, twierdząc, że nie współpracowała z peerelowską Służbą Bezpieczeństwa. Powołuje się na dokumenty znalezione w archiwach IPN. "Dziennik" ustalił, co znajduje się w tych dokumentach.
czytaj więcej »
  "Wprost" ujawnia kulisy finansowania kampanii wyborczej PiS
MA [ 26-06-2006 ]
Reporterzy "Wprost" dotarli do świadków i dokumentów, które pokazują, skąd płynęły pieniądze na kampanię wyborczą do europarlamentu bardzo wpływowych polityków PiS - Michała Kamińskiego, Adama Bielana i Konrad Szymańskiego.
czytaj więcej »
  
[ 23-06-2006 ]
W czasie szczytu panstw G-8 odbywającego się w Petersburgu, prezydent Lech Kaczyński ma zamiar zorganizować "swój" szczyt. Mają byc na niego zaproszeni przywódcy Ukrainy, Gruzji, Kazachstanu i Azerbejdżanu.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 22-06-2006 ]
Przemysław Gosiewski uważa, że Platforma stara się odwrócić uwagę od afery bilbordowej, szkalując PiS i zarzucając partii związek z tą sprawą. Jak zaznaczył szef klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości w radiowej Trójce, PiS nie musi się z niczego tłumaczyć.
czytaj więcej »
  
Ma [ 20-06-2006 ]

Przemysław Gosiewski zapowiedział, że "na obecnym etapie" nie ma możliwości, aby do resortów siłowych weszli ludzie Samoobrony i LPR . Dodał jednak, że jeżeli koalicja "okrzepnie", to moga zostać rozpoczęte rozmowy o ewentualnym podziale stanowisk w tych resortach.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl