Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Gosiewski nie chce zmiany stanowiska               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 26-04-2006 ]
Szef klubu PiS Przemysław Gosiewski ocenił , że jeszcze tego dnia możliwe jest osiągnięcie porozumienia w sprawie koalicji, do której - wszystko na to wskazuje - weszłyby trzy partie: PiS, Samoobrona i PSL. Również minister w Kancelarii Premiera Adam Lipiński uważa, że w środę dojdzie do przełomu w rozmowach i zostanie zawarte ogólne porozumienie.
 
czytaj więcej »
  Kto premierem?
AZ [ 24-04-2006 ]
Jarosław Kaczyński w Dzienniku: Kazimierz Marcinkiewicz pozostanie premierem po rekonstrukcji rządu związanej z zawarciem koalicji. Szef PiS nie wyklucza jednak, że w przyszłości on sam może pokierować radą ministrów.
czytaj więcej »
  
[ 22-04-2006 ]
Jarosław Kaczynski zapowiedział że PiS będzie dąrzyć do otwarcia rynku usług adwokackich, nawet poprzez zmianę konstytucji. To reakcja po tym jak Trybunał Konstytucyjny odrzucił organizowanie państwowych egzaminów adwokackich.
czytaj więcej »
  
[ 20-04-2006 ]
Szef LPR Roman Giertych uważa, że nie ma dla niego znaczenia, kto podpisze ewentualną umowę koalicyjną z PiS: on czy wicemarszałek Sejmu Marek Kotlinowski, który prowadzi wspólnie z Bogusławem Kowalskim rozmowy z PiS.
czytaj więcej »
  
[ 20-04-2006 ]

W komentarzach dotyczących kształtującej się obecnie koalicji rządowej, do której PiS zaprosiło Samoobronę, PSL i LPR, najczęściej wyczytać można niedowierzanie, zaskoczenie lub oburzenie. Takie emocje wywołuje fakt, że do rządu mogą wkroczyć partie polityczne, zdradzające zapędy populistyczne lub też radykalny klerykalizm. Przechyla się oto na naszych oczach czara goryczy i Jarosław Kaczyński traci powoli zaufanie w sondażach opinii społecznej. Wydaje się to niesłychane w obliczu faktu, iż PiS prezentuje program bardzo zbliżony do propozycji swoich niedoszłych jeszcze koalicjantów. Nie dziwiła tymczasem możliwość wspólnych rządów PiS z PO – partii tak przecież odmiennych światopoglądowo.

czytaj więcej »
  
[ 19-04-2006 ]
Rozmowy idą w dobrym kierunki i wszystko wskazuje na to, że w niedługim czasie możemy być świadkami zawarcia koalicji rządowej - powiedział szef klubu PiS Gosiewski. Według niego, najlepszym rozwiązaniem byłoby "czwórporozumienie": PiS, Samoobrona, PSL i LPR.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 19-04-2006 ]
Termin spotkania prezesów PiS i PSL nie został jeszcze ustalony. Według Waldemara Pawlaka do rozmowy może dojść w środę lub czwartek.
czytaj więcej »
  Jaki resort obejmie Lepper?
[ 18-04-2006 ]
Gdy było już jasne że Lepper wejdzie do rządu, zaczęły się spekulacje jaki resort obejmie. Początkowo mówiono o ministerstwie pracy. Z objęciem konkretnego resortu wiążą się jednka certyfikaty dostępu do informacji tajnych, a Lepper jako skazany prawomocnymi wyrokami nie miałby do nich dostępu.
czytaj więcej »
  
[ 18-04-2006 ]

O 13.00  ma się rozpocząć kolejna tura rozmów miedzy PiS-em a "rozłamowcami" z Ligi Polskich Rodzin. Szef zespołu negocjacyjnego LPR Boguslaw Kowalski powiedział, że "szlifowane" będą ustalenia programowe oraz finalizowane rozmowy o możliwości wspólnego startu w wyborach samorządowych. "Będziemy także rozmawiali o rządzie" - dodał Kowalski.
 

czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 12-04-2006 ]
„Rzeczpospolita” przedstawia kwietniowy sondaż przeprowadzony przez Gfk Polonia. Natomiast „Nasz Dziennik” sugeruje, że w Lidze Polskich Rodzin może dojść do rozłamu w związku z ewentualną koalicją z PiS-em.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl