Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Premier: zaprzysiężenie rządu w czwartek               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Pierwszy wicepremier
[ 20-02-2007 ]
Ludwik Dorn pozostaje w rządzie. Podczas wspólnej konferencji prasowej premier Jarosław Kaczyński powiedział, że Ludwik Dorn będzie jego pierwszym zastępcą.
czytaj więcej »
  
[ 20-02-2007 ]
Jarosław Kaczyński nie odpowiedział podczas konferencji prasowej na pytanie, ilu ambasadorów zostanie odwołanych do kraju po ujawnieniu raportu z weryfikacji WSI.
czytaj więcej »
  Spotkanie premiera z szefem KE
Magdalena Milej [ 10-02-2007 ]

W sobotę odbyło się spotkanie premiera Jarosława Kaczyńskiego z przewodniczącym Komisji Europejskiej Jose Manuelem Barroso.Omawiano głównie kwestie Traktatu Konstytucyjnego UE, pakietu energetycznego oraz embargo na eksport polskich produktów do Rosji.

czytaj więcej »
  
[ 07-02-2007 ]
Prokurator Janusz Kaczmarek przyjął propozycję objęcia stanowiska ministra spraw wewnętrznych i administracji -  nieoficjalnie źródła w Kancelarii Premiera.
czytaj więcej »
  
[ 07-02-2007 ]
Ludwik Dorn powiedział, że powodem jego dymisji ze stanowiska ministra spraw wewnętrznych i administracji jest brak porozmienia z premierem w pewnej sprawie.
czytaj więcej »
  
[ 06-02-2007 ]
Rząd przyjął plan doraźnej pomocy dla zadłużonych szpitali. Przewiduje on przeznaczenie dla nich w ciągu trzech lat 750 milionów złotych.
czytaj więcej »
  Wojewoda wezwany do premiera "na dywanik"
[ 01-02-2007 ]
Jeszcze dziś wieczorem premier przyjmie wojewodę mazowieckiego. Rzecznik rządu potwierdził, że spotkanie dotyczy wniosku ministra spraw wewnętrznych i administracji o dymisję Wojciecha Dąbrowskiego.
czytaj więcej »
  
[ 24-01-2007 ]
Polscy pracodawcy i związkowcy skarżą się na opieszałość w pracach nad umową społeczną. Premier Jarosław Kaczyński, który wziął udział w międzynarodowej konferencji "Pakty społeczne szansą na sukces", uznał te skargi za zasadne.
czytaj więcej »
  Ministrowie do wymiany
Anna Dziedzic [ 23-01-2007 ]
Premier Jarosław Kaczyński poinformował we wtorek, że w przyszłym tygodniu nastąpią dawno zapowiadane zmiany w rządzie. Dodał, że decyzję już podjął, ale nie chciał ujawnić szczegółów.
czytaj więcej »
  
[ 15-01-2007 ]
Chciałem rządzić już gdy miałem 12 lat. Premierem zamierzałem zostać, mając lat 34, a skończyć rządy, mając lat 91. To byłby rok 2040. To jeszcze strasznie dużo czasu - powiedział premier Jarosław Kaczyński w wywiadzie udzielonym tygodnikowi "Wprost".
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl