Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Gronkiewicz-Waltz obiecuje tańsze mieszkania               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Stolica dla Marcinkiewicza?
[ 18-09-2006 ]
Jak wynika z sondażu opublikowanego przez „Wyborczą” kandydat PiS na prezydenta Warszawy Kazimierz Marcinkiewicz cieszy się największą popularnością, ale wybory rozstrzygnie II tura, w której największe widoki na sukces ma Platforma Obywatelska.
czytaj więcej »
  Gronkiewicz-Waltz dogania Marcinkiewicza
[ 29-08-2006 ]
W wyborach na prezydenta Warszawy na Kazimierza Marcinkiewicza (PiS) chce głosować 38 proc. mieszkańców stolicy, a na jego konkurentkę z PO - 32 proc. - wynika z najnowszego sondażu opublikowanego w "Życiu Warszawy".
czytaj więcej »
  
[ 11-08-2006 ]
Gość porannych "Sygnałów Dnia", Adam Bielan zapowiedział, że twarzą kampanii wyborów samorządowych, będzie Jarosław Kaczyński. Podkreślił, że jego ugrupowanie nie zamierza prowadzić negatywnej kampanii podczas wyborów samorządowych ani wykorzystywać w niej spraw obyczajowych. Rzecznik PiS przewiduje, że PiS rozpocznie swoją kampanię w drugiej połowie września.
czytaj więcej »
  
[ 11-08-2006 ]
Z najnowszego sondażu Pentora dla „życia Warszawy” wynika, że gdyby wybory samorządowe odbyły się w najbliższą niedzielę, to PiS i PO podzieliłyby się władzą w Warszawie.
czytaj więcej »
  Gronkiewicz-Waltz goni Marcinkiewicza
[ 29-07-2006 ]
Jak wynika z badania przeprowadzonego 24 lipca telefonicznie przez PBS, Kazimierza Marcinkiewicza na prezydenta stolicy gotowych jest wybrać 37,6 proc. badanych, a jego główną konkurentkę już 34,3 proc., co daje różnicę zaledwie 3,3 proc. - podaje "Życie Warszawy".
czytaj więcej »
  
[ 03-04-2009 ]
Stołeczny ratusz uległ w końcu presji i zadeklarował, że zmniejszy wysokość proponowanych premii dla najwyższych rangą urzędników.
czytaj więcej »
  Piskorski krytykuje Gronkiewicz-Waltz
Piotr Wieremiejczuk [ 16-06-2008 ]
Paweł Piskorski nie zostawił suchej nitki na urzędnikach warszawskiego ratusza oraz jej prezydent Hannie Gronkiewicz-Waltz. Były prezydent Warszawy skrytykował rozwiązanie przetargu na II linię warszawskiego metra.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 30-01-2008 ]
Warszawscy urzędnicy stracą możliwość roztrwaniania publicznych pieniędzy. Prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz wprowadziła w warszawskim ratuszu szczegółowy regulamin korzystania ze środków na wydatki reprezentacyjne.
czytaj więcej »
  
[ 29-01-2007 ]
Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz uważa, że tylko wyrok sądu może pozbawić ją mandatu.
czytaj więcej »
  
[ 29-01-2007 ]
Wojewoda mazowiecki Wojciech Dąbrowski powiedział, że zgodnie z przepisami prawa Hanna Gronkiewicz-Waltz nie pełni już funkcji prezydenta Warszawy. Jednocześnie wezwał Radę Warszawy do podjęcia decyzji o wygaśnięciu mandatu pani prezydent.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl