Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Izrael złamał rozejm               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Andrzej Rejnson [ 31-08-2006 ]
Izrael zapowiedział wycofanie wojsk z terytorium Libanu wraz z przybyciem na te tereny sił pokojowych UNIFIL.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 28-08-2006 ]
„Mamy obecnie szansę na długotrwałe zawieszenie broni i długotrwały pokój” – powiedział Kofi Annan po wizycie w Bejrucie.
czytaj więcej »
  
[ 23-08-2006 ]

Zniesienie wprowadzonej przed ponad miesiącem blokady morskiej i powietrznej Libanu wyklucza – do czasu zajęcia pozycji na bejruckim lotnisku i na granicy libańsko-syryjskiej przez międzynarodowe siły rozjemcze – premier Izraela Ehud Olmert.

czytaj więcej »
  Rozmowy o wycofaniu wojsk Izraela z Libanu
[ 14-08-2006 ]

Dowódca sił ONZ w Libanie spotkał się w poniedziałek z libańskimi i izraelskimi oficerami, aby przygotować wycofanie wojsk izraelskich z południa Libanu i rozmieszczenie tam armii libańskiej - poinformował rzecznik UNIFIL.

 

czytaj więcej »
  Rezolucja ONZ ws. Libanu
[ 12-08-2006 ]
Rada Bezpieczeństwa ONZ uchwaliła w nocy z piątku na sobotę jednogłośnie rezolucję wzywającą do całkowitego zakończenia walk w trwającym od miesiąca konflikcie między Izraelem a szyickim ugrupowaniem Hezbollah.
czytaj więcej »
  
[ 29-07-2006 ]
Avi Paner, rzecznik rządu w Jerozolimie oświadczył, że władze jego kraju uważają, że trzydniowe zaprzestanie walk w celu zapewnienia pomocy humanitarnej mieszkańcom Libanu jest niepotrzebne. Zwrócił uwagę że Izrael otworzył już korytarz dla konwojów z pomocą humanitarną.
czytaj więcej »
  Kronika ONZ 4/2005 (14)
[ 01-03-2005 ]

Najważniejszym wydarzeniem ostatniego tygodnia stycznia, nie tylko w świecie ONZ, były obchody 60. rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu koncentracyjnego w Auschwitz-Birkenau. W Nowym Jorku na specjalnej, pięciogodzinnej sesji zebrało się Zgromadzenie Ogólne. Jednak pomimo gorzkiej lekcji sprzed 60 lat, okrucieństwa trwają w różnych zakątkach świata. W opisywanym tygodniu w jednej tylko akcji sudańskiego lotnictwa w regionie Darfur zginęło ponad 100 cywili.

czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 20-03-2010 ]
Izraelskie lotnictwo dokonało w piątkowy wieczór ataku rakietowego na nieczynne lotnisko w pobliżu miasta Rafah. Bilans ataku to 11 osób rannych, w tym 2 ciężko - poinformowały władze Autonomii Palestyńskiej.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 17-01-2009 ]
Sześć osób zginęło w zbombardowanej szkole w mieście Beit Lahija. Oenzetowskie budynki przestają być bezpieczne dla ludności Strefy Gazy.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 19-12-2008 ]
19 grudnia o godzinie 5 rano czasu polskiego, zakończył się rozejm między Hamasem a Izraelem. Palestyńskie ugrupowanie Hamas już zapowiedziało wznowienie ataków na „syjonistycznego okupanta”.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl