Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Ustawa o ordynacji samorządowej znowelizowana               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 22-08-2006 ]
W drugiej próbie Sejm zmienił skład komisji samorządu terytorialnego. Komisja będzie składać się z 61 posłów. Koalicja rządowa będzie w niej mogła liczyć na 32 głosy. Tym samym komisja samorządu terytorialnego będzie największą w Sejmie.
czytaj więcej »
  
aln [ 01-08-2013 ]
Pracownia badawcza TNS Polska przeprowadziła w dniach 6-9 kwietnia 2013 roku ogólnopolskie badanie dotyczące preferencji wyborczych. Badaniem objęto próbę 969 pełnoletnich mieszkańców Polski. Jeśli wybory parlamentarne odbyłyby się już w kwietniu tego roku, zwyciężyłaby w nich Platforma Obywatelska, uzyskując 28% poparcia. Tuż za nią uplasowała się partia Jarosława Kaczyńskiego, z wynikiem 24% głosów.
czytaj więcej »
  
Izabella Ankiewicz [ 18-06-2010 ]
Państwo Komisja Wyborcza spodziewa się kilkunastu opóźnień w kraju, co spowoduje przedłużenie ciszy wyborczej. Dlatego brane pod uwagę będą tylko nadzwyczajne przypadki.
czytaj więcej »
  Rezolucja PiS odrzucona
[ 07-05-2010 ]

Posłowie odrzucili rezolujcję PiS wzywającą rząd do wystąpienia o przejęcie przez polskich prokuratorów śledztwa w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem.

czytaj więcej »
  Potrzebni co najmniej dwaj kandydaci
Katarzyna Staudt [ 17-04-2010 ]
W ordynacji prezydenckiej istnieje zapis, który może przesunąć w czasie wybór nowego prezydenta.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 17-08-2009 ]

Powstał projekt ustawy o parytecie, według którego połowa miejsc na listach wyborczych ma być zajmowana przez kobiety. Jeśli partia nie wywiąże się z obowiązku, listy nie będą zarejestrowane.
czytaj więcej »
  
[ 29-06-2009 ]
Z ustaleń „Rzeczpospolitej” wynika, że Platforma Obywatelska pracuje nad nową ordynacją wyborczą, według której za rok w wyborach samorządowych głosowania odbędą się w jednomandatowych okręgach wyborczych, co da tej jej miażdżąco wysokie wyniki.
czytaj więcej »
  
[ 03-06-2009 ]
Na wspólnym posiedzeniu posłów i senatorów z okazji 20. rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku przybyli m.in. trzej prezydenci – Lech Kaczyński, Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 03-04-2009 ]
Wniosek SLD o zmniejszenie subwencji dla partii od kwietnia 2009 do grudnia 2010 został odrzucony przez Sejm. Za odrzuceniem projektu głosowało 219. posłów, a 207. poparło go. Posłowie się pomylili i nawet autorzy projektu głosowali przeciw niemu.
czytaj więcej »
  
[ 02-04-2009 ]
Sejm odrzucił w pierwszym czytaniu projekt PO zawieszający na dwa lata subwencje dla partii. Przeciw propozycji Platformy wystąpiła nie tylko opozycja, ale również jej koalicjant - PSL.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl