Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Gronkiewicz-Waltz dogania Marcinkiewicza               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 22-11-2009 ]
Od godziny 7:00 trwają w Rumunii wybory prezydenckie. Towarzyszy im kryzys polityczny, który powstał po uchwaleniu przez parlament wotum nieufności wobec gabinetu premiera Emila Boca.
czytaj więcej »
  
[ 30-07-2009 ]
Według wyników sondażu przeprowadzonego przez GfK Polonia dla „Rzeczpospolitej”, zdecydowana większość ankietowanych (72 proc.) popiera inicjatywę ustanowienia 1 sierpnia Narodowym Dniem Pamięci o Powstaniu. Przeciwnych jest 21 proc. respondentów.
czytaj więcej »
  
[ 29-07-2009 ]
Prezydent Lech Kaczyński zwrócił się do Sejmu z projektem ustawy, która 1 sierpnia wprowadziłaby nowe święto państwowe - Narodowy Dzień Pamięci o Powstaniu Warszawskim.
czytaj więcej »
  
[ 14-06-2009 ]
"Zostawmy takie żarty z boku" - tak poseł PO Janusz Palikot podsumował wypowiedź partyjnego kolegi Grzegorza Schetyny, który stwierdził, że po wygranych wyborach prezydenckich Donald Tusk mógł by pozostać szefem Platformy.
czytaj więcej »
  
[ 13-06-2009 ]
Według informacji centralnej komisji wyborczej „obecny prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad prowadzi w wyborach prezydenckich po zliczeniu 28 mln głosów”.
czytaj więcej »
  60. rocznica powstania RFN i wybory prezydenckie
Monika J. Chojnacka [ 23-05-2009 ]
W dniu dzisiejszym Niemcy obchodzą 60. rocznicę uchwalenia Konstytucji Republiki Federalnej, czyli pierwszego po II Wojnie Światowej demokratycznego niemieckiego państwa. Dzisiaj też odbywają się wybory prezydenckie.
czytaj więcej »
  
Monika J. Chojnacka [ 05-04-2009 ]
Zwycięzcą drugiej tury wyborów prezydenckich na Słowacji został Ivan Gaszparovicz, który - według Słowackiego Biura Statystycznego - zyskał poparcie 55,55 proc. głosujących. Zaś kandydatka opozycji Iveta Radioczova otrzymała 44,45 proc. głosów.
czytaj więcej »
  
[ 03-04-2009 ]
Stołeczny ratusz uległ w końcu presji i zadeklarował, że zmniejszy wysokość proponowanych premii dla najwyższych rangą urzędników.
czytaj więcej »
  Wybory do europarlamentu bez zmian
[ 27-02-2009 ]
Prezydent nie podpisał nowelizacji zakładającej m.in. dwudniowe głosowanie. Oznacza to więc, że wybory do europarlamentu nadal będą trwały tylko jeden dzień i bez udziału pełnomocników.
czytaj więcej »
  
[ 01-11-2008 ]
Prezydent Lech Kaczyński już półtora roku zwleka z wyrażeniem zgody na przyjęcie najwyższego francuskiego odznaczenia Legii Honorowej przez prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz oraz Kazimierza Marcinkiewicza.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl