Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Bush nie chce się spotkać z premierem Kaczyńskim               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Agata Motyl [ 22-11-2008 ]

Obama na prezydenta

LEAD: Wybory w Ameryce już się zakończyły, jednak prasa nie przestaje o nich pisać, a to za sprawą czarnoskórego senatora Baracka Obamy, który będzie kolejnym, 44 prezydentem Stanów Zjednoczonych. Obama pokonał w kampanii Johna McCaina, doświadczonego republikańskiego polityka i otworzył nowy rozdział w historii amerykańskiej polityki. A to za sprawą kilku rzeczy.

czytaj więcej »
  
[ 05-11-2008 ]
Prezydent Lech Kaczyński, w imieniu swoim i Polaków, przesłał już depeszę z gratulacjami dla Baracka Obamy. Zapewnił prezydenta elekta o poparciu Polski dla starań Stanów Zjednoczonych o ochronę wolności, demokracji i praw człowieka oraz życzył mu wielu sił i sukcesów w sprawowaniu urzędu.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 17-10-2008 ]
Polska po raz kolejny została pominięta w planach ruchu bezwizowego ze Stanami Zjednoczonymi. Associated Press, powołując sie na źródła w Kongresie amerykańskim, podała, ze prezydent George W. Bush ma dziś podać do publicznej wiadomości listę państw które od przyszłego miesiąca zostaną objęte ruchem bezwizowym ze Stanami Zjednoczonymi.
czytaj więcej »
  
[ 13-10-2008 ]
Jak poinformowało radio RMF FM, Kancelaria Prezydenta zamówiła lot czarterowy z Warszawy do Brukseli. W przypadku braku porozumienia z premierem i braku zgody na wspólny lot, Kaczyński poleci na pokładzie niewielkiego samolotu Embraer.
czytaj więcej »
  Prezydent zaprasza premiera
[ 13-10-2008 ]
Prawdopodobnie dziś dojdzie do rozmowy między premierem a prezydentem. Być może zakończy ona spór o wyjazd na szczyt UE. - Zapraszam premiera do siebie na godziny popołudniowe, nocne, jakie chce – powiedział wczoraj Lech Kaczyński.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 25-09-2008 ]
Izba Reprezentantów amerykańskiego Kongresu zmniejszyła sumę, którą USA przekaże na budowę elementów tarczy antyrakietowej w Polsce.
czytaj więcej »
  Telenowela
Andrzej Gwarda [ 22-08-2008 ]

Już od dłuższego czasu zaczynam mieć poważne wątpliwości, co do poziomu racjonalności w zachowaniu prezydenta Lecha Kaczyńskiego. I nie chodzi tu brak znaku równości między moimi oczekiwaniami a rezultatami jego działalności politycznej.

czytaj więcej »
  
[ 15-08-2008 ]
Polska i Stany Zjednoczone podpisały wstępną umowę o rozmieszczeniu na terytorium Polski niektórych elementów tarczy antyrakietowej.
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 03-07-2008 ]
Wczoraj agencja informacyjna Reuters podała, że Amerykanie przekazali nam ostateczną ofertę w sprawie tarczy antyrakietowej. Główny polski negocjator, Witold Wasczykowski, twierdzi jednak, że ostateczne decyzje nie zapadły i negocjacje nie dobiegły jeszcze końca. Także rzecznik MSZ, Piotr Paszkowski, nie potwierdza przecieków o końcu negocjacji. Dzisiejsze rozmowy Donalda Tuska z ambasadorem USA Victorem Ashem z pewnością dotkną tego problemu.
czytaj więcej »
  Odchodzi kolejny minister
Jakub Noch [ 02-07-2008 ]
Zaledwie na początku tego tygodnia decyzję o rozstaniu z pracą dla rządu podjęła jego rzecznik Agnieszka Liszka, a już w środę pojawiają się informacje o kolejnych ministerialnych zmianach. Tym razem ulegną im jednak personalia w Kancelarii Prezydenta.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl