Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Wybory w 2007 roku?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Kufel [ 04-10-2006 ]
Marek Kuchciński, szef klubu parlamentarnego PiS, zaproponował członkom Samoobrony powrót do koalicji - powiedział w wywiadzie udzielonym dla "Życia Warszawy" Krzysztof Filipek. Nowa koalicja PiSu, Samoobrony i LPRu zostałaby zawarta bez udziału liderów partii. 
czytaj więcej »
  
[ 04-10-2006 ]

„Życie Warszawy” przytacza cytat Krzysztofa Filipka, który mówi, że szef klubu parlamentarnego PiS Marek Kuchciński zaproponował politykom Samoobrony powrót do koalicji. Partie te wraz z LPR miałyby stworzyć rząd bez udziału ich liderów.

czytaj więcej »
  Giertych chce powrotu Samoobrony
Andrzej Rejnson [ 28-09-2006 ]
Roman Giertych zaapelował do PiS-u o podjęcie rozmów z Samoobroną w celu odbudowania koalicji rządowej. „To jest kuriozum” – odpowiada Marek Kuchciński.
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2006 ]
Andrzej Lepper chce, by rząd Jarosława Kaczyńskiego podał się do dymisji. Podczas konferencji prasowej w Warszawie szef Samoobrony przypomniał, że zanim telewizja TVN wyemitowała nagrane ukrytą kamerą rozmowy posłanki Renaty Beger z politykami Prawa i Sprawiedliwości na temat udzielenia przez nią poparcia dla rządu, Samoobrona złożyła do maszałka Sejmu wniosek, by komisja śledcza zbadała korupcję w Sejmie.
czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 23-09-2006 ]
Wśród różnych sposobów wyciągania posłów z innych partii, najlepszym wydaje się ten, którym nęcą posłowie PiS członków Samoobrony. PiS obiecuje, że jeżeli znajdzie większość dzięki członkom partii Leppera, to przeforsuje ustawę o upadłości konsumenckiej. Posłowie Samoobrony znani są min. właśnie z największych długów, więc taka ustawa byłaby im bardzo na rękę.
czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 23-09-2006 ]
Francuski, centroprawicowy dziennik "Le Figaro" określa związek pomiędzy "populistyczną" Samoobroną, "nacjonalistyczną" Ligą Polskich Rodzin oraz PiS jako "śmieszny". Gazeta donosi o rozpadzie koalicji, a winą za rozsypanie się układu obarcza Andrzeja Leppera.
czytaj więcej »
  
[ 26-08-2006 ]
Istnienie możliwość, że Samoobrona porozumienie się z opozycją w sprawie odwołania Wojciecha Mojzesowicza (PiS) z funkcji przewodniczącego sejmowej komisji rolnictwa i rozwoju wsi - oświadczył w sobotę wiceprezes partii Leppera, Stanisław Łyżwiński.
czytaj więcej »
  
MA [ 31-07-2006 ]
Andrzej Lepper uważa, że rząd powinien przyjąć program pomocy dla dotkniętych suszą rolników. Wicepremier i minister rolnictwa powiedział w Sygnałach Dnia, że nie jest ważne, czy stanie się to dziś, czy jutro, ważne by rząd podjął tę decyzję.
czytaj więcej »
  
MA [ 27-06-2006 ]
Zapewniam: ludzie Samoobrony nie wejdą do kierownictwa nowych służb specjalnych, które powstaną jesienią w miejsce WSI - zapowiada w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Jarosław Kaczyński. Lider PiS zapewnia, że podobnie będzie z resortami siłowymi. I daje do zrozumienia, iż w sytuacji kryzysowej PiS nie cofnie się przed wcześniejszymi wyborami.
czytaj więcej »
  
[ 24-06-2006 ]

Jak nieoficjalnie dowiedział się "Dziennik", Samoobrona - która wcześniej nie wyrażała głębokiego zainteresowania kandydowaniem swoich posłów na prezydenta stolicy - zaproponuje kandydata Grzegorza Tuderka.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl