Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / USA przeciwne rezolucji potępiającej Izrael               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 29-10-2007 ]
"W Iranie produkuje się bombę nuklearną!" - bija na alarm Amerykanie. Tymczasem dyrektor generalny Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (MAEA) oświadcza: "Nie otrzymałem żadnej informacji o konkretnym i uruchomionym militarnym programie nuklearnym (Iranu)" Groźby USA dyrektor krytycznie porównuje do "dolewania oliwy do ognia".
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 06-08-2007 ]

Podczas wizyty w Jerychu premier Izraela Ehud Olmert zapowiedział, że w najbliższym czasie są szanse na rozpoczęcie rozmów o utworzeniu państwa palestyńskiego. Słowa te premier Izraela wypowiedział tuż przed spotkaniem z palestyńskim prezydentem Mahmudem Abbasem.

czytaj więcej »
  
Magdalena Milej [ 20-05-2007 ]

Nie będzie pokoju na Bliskim Wschodzie. Izrael przygotowuje się do rzezi w Strefie Gazy. Zmobilizowano 20 tys. żołnierzy przy granicy ze Strefą Gazy. Wprowadzono stan wyjątkowy, co oznacza, że wojsko przejęło władzę. Premier Izraela ostrzegł Palestyńczyków ze Strefy Gazy, że jeśli nie przestaną ostrzeliwać Izraela rakietami, to Żydzi podejmą "zdecydowane działania".

czytaj więcej »
  
Zofia Safteruk [ 20-03-2007 ]
Wprowadzone przez Stany Zjednoczone i Unię Europejską przed rokiem sankcje wobec rządu palestyńskiego zostaną utrzymane. To wynik poniedziałkowego, wieczornego spotkania sekretarz stanu USA Condoleezzy Rice i szefa dyplomacji unijnej Javiera Solany w Waszyngtonie.
czytaj więcej »
  
Magdalena Milej [ 18-02-2007 ]
"Świat musi zaakceptować nową koalicję Fatahu z Hamasem" - powiedział palestyński prezydent Mahmud Abbas w rozmowie z przedstawicielem Departamentu Stanu USA Davidem Welchem.
czytaj więcej »
  Zawieszenie broni
[ 30-01-2007 ]
Palestyńskie organizacje Hamas i Fatah zgodziły się na zawieszenie broni. Ugrupowania mają wycofać swoich bojowników z ulic miast oraz zlikwidować punkty kontrolne w Strefie Gazy.
czytaj więcej »
  
Bartek Rymkiewicz [ 25-12-2006 ]
Zwierzchnik Kościoła Rzymskokatolickiego w Ziemi Świętej, Łaciński Patriarcha Jerozolimy Michel Sabbah wezwał podczas tradycyjnej pasterki w Bazylice Narodzenia Pańskiego w Betlejem do zażegnania konfliktu pomiędzy Izraelem a Palestyną.
czytaj więcej »
  Palestyna - Izrael: Abbas wzywa ONZ do interwencji
A. Gawlik [ 04-11-2006 ]
Prezydent Autonomii Palestyńskiej Mahmud Abbas zaapelował do Rady Bezpieczeństwa ONZ, by niezwłocznie interweniowała w związku z ostatnimi atakami izraelskimi w Strefie Gazy.
czytaj więcej »
  
[ 03-08-2006 ]

Od kilku dni oglądamy relacje telewizyjne z Bliskiego Wschodu. Niestety bliskowschodni kocioł znowu zaczął wrzeć. Zatem potwierdzają się najbardziej czarne scenariusze odnośnie sytuacji w tamtym regionie po odejściu od czynnej polityki byłego już premiera Izraela Ariela Szarona.

czytaj więcej »
  Palestyna uzna Izrael?
[ 10-06-2006 ]
Tego chciałby prezydent Autonomii Palestynskiej, Mahmud Abbas. Dlatego zarządził on aby 29 lipca odbyło się ogólnonarodowe referendum w sprawie uznania Izraela.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl