Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Gronkiewicz-Waltz: Nie walczymy o władzę dla władzy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 15-08-2007 ]
Donald Tusk zapowiedział w środę, że PO doprowadzi do pełnego wyjaśnienia „gorszących spraw i okoliczności", związanych z działalnością władzy w ostatnim czasie. Jego partia zechce to zrobić jeszcze w tej kadencji parlamentu, a jeżeli będzie to niemożliwe, w kolejnej.
czytaj więcej »
  Wybory jak najszybciej
[ 10-08-2007 ]
Wczoraj prezydent Lech Kaczyński i lider PO Donald Tusk zgodnie stwierdzili, że obecny Sejm powinien zostać rozwiązany. - Trzeba wreszcie zakończyć ten bałagan. Dla każdego normalnego obywatela obecna sytuacja w Sejmie jest nie do zniesienia - mówił Tusk. Prawdopodobny termin wyborów to październik.
czytaj więcej »
  Donald Tusk nowym prezydentem RP ?
Anna Dziedzic [ 10-04-2007 ]
Jak informuje "Newsweek" według Donalda Tuska "rządy Platformy z SLD byłyby mniej szkodliwe dla Polski niż rządy z Samoobroną".
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 17-03-2007 ]
W wyborach prezydenckich we Francji 22 kwietnia weźmie udział co najmniej 11 kandydatów. Wczoraj o godzinie 18 upłynął termin składania przez osoby ubiegające się o fotel prezydencki 500 podpisów funkcjonariuszy publicznych – tego wymaga francuska ordynacja wyborcza.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 24-02-2007 ]
Donald Tusk jest pewien wygranej Platformy Obywatelskiej w następnych wyborach parlamentarnych, a swojej w wyścigu o fotel prezydenta.
czytaj więcej »
  
[ 29-01-2007 ]
Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz uważa, że tylko wyrok sądu może pozbawić ją mandatu.
czytaj więcej »
  
[ 29-01-2007 ]
Wojewoda mazowiecki Wojciech Dąbrowski powiedział, że zgodnie z przepisami prawa Hanna Gronkiewicz-Waltz nie pełni już funkcji prezydenta Warszawy. Jednocześnie wezwał Radę Warszawy do podjęcia decyzji o wygaśnięciu mandatu pani prezydent.
czytaj więcej »
  
[ 26-01-2007 ]
Lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk po spotkaniu z premierem Jarosławem Kaczyńskim powiedział, że szef rządu nie wyraził zgody na znalezienie rozwiązania, które pozwoliłoby na uniknięcie ponownych wyborów samorządowych w niektórych miastach. Jednocześnie dodał, że obaj politycy ustalili, że nie będą robili z tego powodu „politycznej wojny”.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 26-01-2007 ]
Dzisiaj przed południem premier Jarosław Kaczyński spotka się z szefem PO Donaldem Tuskiem.Spotkanie, które odbędzie się na prośbę Tuska, dotyczyć ma sytuacji, w jakiej znalazło się wielu polskich samorządowców, po tym jak po terminie złożyli oświadczenia majątkowe, bądź oświadczenia o prowadzeniu działalności gospodarczej współmałżonka.
czytaj więcej »
  
Jakub Kufel [ 25-01-2007 ]
Donald Tusk, szef PO, zaapelował do premiera o podjęcie rozmów w celu uniknięcia ponownych wyborów samorządowych w Warszawie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl