Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Gronkiewicz-Waltz: Nie walczymy o władzę dla władzy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 06-07-2006 ]
Dziś radno w "Sygnałach dnia" minister z kancelarii prezydenta Maciej Łopiński oświadczył, że partnerzy Polski podjęli decyzję o odwołaniu Szczytu Trójkąta Weimarskiego, na który miał pojechać premier, bo prezydent był chory.
czytaj więcej »
  Premier odpiera zarzuty
[ 05-07-2006 ]

Kazimierz Marcinkiewicz odpiera zarzuty Platformy Obywatelskiej. Partia DonaldaTuska wytknęła premierowi i prezydentowi, że ich polityka międzynarodowa jest pasywna. Zaapelowała o maksymalną mobilizację i inicjatywę na forum międzynarodowym.

czytaj więcej »
  Meksyk: Wybory prezydenckie i parlamentarne
[ 02-07-2006 ]
W Meksyku odbywają się połączone wybory prezydenckie oraz parlamentarne.
czytaj więcej »
  
[ 01-07-2006 ]
Z informacji, jaką ujawniła „Rzeczpospolita” wynika, że Sojusz Lewicy Demokratycznej tuż po zawaleniu się hali Międzynarodowych Targów Katowickich zlecił badania, czy Polacy obwiniają rząd i prezydenta za tę tragedię.
czytaj więcej »
  
[ 30-06-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz w wywiadzie dla "Życia Warszawy" oświadczył, że zaproponuje poprawkę do ustawy o PIT, dzięki której artyści i twórcy będą mogli wykazywać w deklaracji PIT 50 proc. koszty uzyskania przychodu i w efekcie płacić mniejsze podatki.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 29-06-2006 ]
Po raz pierwszy w historii Kuwejtu, arabskiego emiratu nad Zatoką Perską, odbywają się w tym kraju wybory parlamentarne z udziałem kobiet.
czytaj więcej »
  Donald Tusk o roli premiera w sprawie Zyty Gilowskiej
[ 28-06-2006 ]
Donald Tusk opowiedział się za powszechnym i jawnym dostępem do archiwów Instytutu Pamięci Narodowej. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej oświadczył na konferencji prasowej, że premier nie powinien żałować odejścia Zyty Gilowskiej z ministerstwa finansów, ponieważ jest współwinny jej dymisji.
czytaj więcej »
  PO przed PiS
[ 28-06-2006 ]
Platforma Obywatelska nadal prowadzi w rankingach partii. Jak pokazuje najnowszy sondaż „Rzeczpospolitej” dystans pomiędzy PO a PiS stale rośnie.
czytaj więcej »
  
MA [ 27-06-2006 ]
Po raz pierwszy od lutego PiS wyprzedził Platformę, ale jego przewaga jest mniejsza niż błąd statystyczny - wynika z najnowszego sondażu "Gazety Wyborczej". PiS aktualnie popiera 31%. ankietowanych, PO - 30%. Do Sejmu mają jeszcze szansę dostać się SLD i Samoobrona z wynikami po 6%, choć obie - drugi raz z rzędu - straciły po 2 pkt.
czytaj więcej »
  
[ 24-06-2006 ]

Jak nieoficjalnie dowiedział się "Dziennik", Samoobrona - która wcześniej nie wyrażała głębokiego zainteresowania kandydowaniem swoich posłów na prezydenta stolicy - zaproponuje kandydata Grzegorza Tuderka.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl