Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Gronkiewicz-Waltz: Nie walczymy o władzę dla władzy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Gracjan Szczombrowski [ 24-06-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński o godzinie 13.00  dokona zmian w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza - podała Polska Agencja Prasowa czerpiąc informacje z Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 22-06-2006 ]
Jak podaje dzisiejszy „Dziennik” – oficjalna wizyta prezydenta Kaczyńskiego na zaproszenie Tony'ego Blaira w Londynie została odwołana. Polski prezydent nie wziął udziału w obchodach 80. urodzin brytyjskiej królowej.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 17-06-2006 ]
Dziś o 7.00 otwarto lokale wyborcze. Do 150 - osobowego parlamentu startuje 21 partii. Uprawnionych do głosowania jest 4,3 mln Słowaków.
czytaj więcej »
  
[ 16-06-2006 ]
Prezes PiS, Jarosław Kaczyński, stwierdził że nie jest wykluczona współpraca PiS z PO w czasie wyborów samorządowych. Również jeden z czołowych polityków PO, Bronisław Komorowski nie widzi przeszkód w wystawianiu współnych kandydatów na prezydentów, burmistrzów i wójtów.
czytaj więcej »
  Dowody Kurskiego
AZ [ 16-06-2006 ]
Jacek Kurski goszczący dziś w radiowej Trójce powiedział, ze ma dowody i świadków na powiązania PZU z kampania wyborczą Donald Tuska. Czołowy polityk PiS dodał, iż ujawnia to dlatego teraz, gdyż wynikły kontrowersje z nominacja nowego szefa Zakładu.
czytaj więcej »
  
[ 15-06-2006 ]

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło kampanię przed wyborami samorządowymi.

czytaj więcej »
  
[ 14-06-2006 ]

Doanld Tusk zapowiedział proces przeciwko posłowi PiS Jackowi Kurskiemu. Platforma Obywatelska uznała za oszczercze i nieprawdziwe wypowiedzi posła PiS-u, jakoby PZU pośrednio finansowało billboardy jej lidera w kapanii wyborczej.

czytaj więcej »
  
[ 14-06-2006 ]

Warszawską siedzibę PZU przeszkują funkcjonariusze z Centralnego Biura Śledczego. Mają oni zabezpieczyć dokumenty, które mogłyby zweryfikować oskarżenia posła Jacka Kurskiego o finansowaniu przez spółkę kampanii wyborczej Donalda Tuska.

czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 12-06-2006 ]
Państwowa Komisja Wyborcza przedstawiła raport z analizy sprawozdań finansowych kandydatów na prezydenta. Nieścisłości pojawiły się w dokumentach Donalda Tuska, Andrzeja Leppera, Leszka Bubla, Jana Pyszki, Liwiusza Ilasza oraz Janusza Korwin-Mikkego.
czytaj więcej »
  Kronika wyborcza: maj 2006
[ 11-06-2006 ]

Referendum w Czarnogórze to temat numer jeden bieżącej Kroniki. Przynajmniej jeśli chodzi o Europę. W Ameryce – wybory prezydenckie w Kolumbii, jedynym kraju, który na razie nie pada pod naporem radykalnej lewicy. Poza tym przedstawiamy rezultat kwietniowych wyborów w Peru oraz wyniki z Cypru, Czadu, Dominikany, Fidżi, Komorów, Laosu, Montserratu, Singapuru, Szwajcarii i Włoch.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl