Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Gronkiewicz-Waltz: Nie walczymy o władzę dla władzy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Platforma niezadowolonych
AZ [ 19-05-2006 ]
Na niedzielnym kongresie Platformy Obywatelskiej Donald Tusk zaapeluje do ludzi, którym bliskie są ideały przyzwoitości i normalności w życiu publicznym, aby konsolidowały się wokół PO w opozycji do rządów PiS.
czytaj więcej »
  
AZ [ 17-05-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński zapowiedział na konferencji prasowej, na której obecni byli piłkarze i kibice warszawskiej Legii, zdecydowaną walkę z pseudokibicami. Według prezydenta, zamieszki takie, jak z meczu Legia – Wisła, nie mogą się więcej powtórzyć.
czytaj więcej »
  
AZ [ 16-05-2006 ]
Dziennik dowiedział się o spotkaniu Lecha Kaczyńskiego i Aleksandra Kwaśniewskiego, które odbyło się pod koniec kwietnia. Obecny prezydent miał obiecać poparcie byłemu w ubieganiu się o fotel sekretarza generalnego NZ.
czytaj więcej »
  
Krzysztof Buczek [ 15-05-2006 ]

Lech Kaczyński obiecywał w swojej kampanii wyborczej, że będzie bardziej aktywny w swojej polityce wewnętrznej niż poprzednik. Od kilku miesięcy możemy tę aktywność obserwować i wyciągać z niej wnioski. Jak to się stało, że człowiek tak dobrze odbierany w kampanii wyborczej, poskromiwszy nawet niechętne sobie ośrodki medialne, na urzędzie prezydenta nie korzysta ze zdobytych w wyścigu o prezydencki fotel doświadczeń? Jak wyglądają jego sposoby komunikacji ze społeczeństwem i czy jest to narzędzie wystarczające w dobie dzisiejszej polskiej polityki. Czy prezydent spełnia oczekiwania Polaków w tym zakresie? Jeżeli tak, to w jakim stopniu?

czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 14-05-2006 ]
Prezes NBP Leszek Balcerowicz napisał list do prezydenta Lecha Kaczyńskiego z prośbą o zaskarżenie do Trybunału Konstytucyjnego dwóch artykułów uchwały powołującej Sejmową Komisję Śledczą ds. Banku i Nadzoru Bankowego.
czytaj więcej »
  Kolejny krok pojednania
AZ [ 13-05-2006 ]
W Pawłokomie koło Rzeszowa odbyły się uroczystości upamiętniające Ukraińców pomordowanych przez Polaków w drugiej wojnie światowej. Uczestniczyli w nich prezydenci Wiktor Juszczenko i Lech Kaczyński.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 11-05-2006 ]
Jak ocenia w czwartkowym numerze "International Herald Tribune", mianowanie Anny Fotygi na urząd ministra spraw zagranicznych Polski jest zwycięstwem prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który - wg gazety - forsuje bardziej nacjonalistyczną i mniej proeuropejską politykę zagraniczną Polski niż premier Kazimierz Marcinkiewicz.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 11-05-2006 ]
W czwartkowych "Sygnałach Dnia" Donald Tusk przyznał, że bez rządu większościowego nie da się przeprowadzić istotnych reform w Polsce. Szef Platformy Obywatelskiej twierdzi jednak, że koalicja PiS, Samoobrony i LPR nie dokona niczego dobrego.
czytaj więcej »
  
[ 10-05-2006 ]

Zwrot na lewo można obserwować już na całym świecie. Na Węgrzech i we Włoszech o włos wybory parlamentarne wygrały lewicowe koalicje, zaś lewacki populista Ollanta Humala wygrał I turę głosowania na prezydenta Peru. Wiele kontrowersji wzbudziły wybory parlamentarne w Tajlandii, które – mimo że ostatecznie unieważnione przez Sąd Konstytucyjny – kosztowały stołek premiera Thaksina Shinawatrę. Ponadto do urn poszli mieszkańcy Wysp: Świętego Tomasza i Książęcej, Salomona oraz Komorów.

czytaj więcej »
  
[ 09-05-2006 ]
We włoskim parlamencie rozpoczęło się głosowanie mające wybrać Prezydenta Republiki. Bierze w nim udział 1010 senatorów, deputowanych i przedstawicieli regionów. Pierwszym kandydatem, popieranym przez parlamentarną większość i opozycję był dotychczasowy prezydent Carlo Azeglio Ciampi.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl