Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Gronkiewicz-Waltz: Nie walczymy o władzę dla władzy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  PO poprze majowe wybory?
Gracjan Szczombrowski [ 01-04-2006 ]
Ugrupowanie Donalda Tuska będzie głosować za przyspieszonymi wyborami - donosi Trybuna, powołując sie na informacje uzyskane od polityka z otoczenia szefa Platformy. Partia ta zgodzi sie na wcześniejsze wybory, bo jest pewna sukcesu.
czytaj więcej »
  
[ 30-03-2006 ]
Prezes Prawa i Sprawiedliwości uważa, że przypadek przyznania Wojciechowi Jaruzelskiemu Krzyża Zesłańców Sybiru wskazuje na "konieczność zmiany aparatu państwowego pod względem personalnym". Jarosław Kaczyński wyraził jednocześnie opinię, że prezydent nie jest w stanie kontrolować wszystkich dokumentów, które podpisuje.
czytaj więcej »
  
AZ [ 29-03-2006 ]
Krzyżem Zesłańców Sybiru został odznaczony przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego Wojciech Jaruzelski. Kancelaria prezydenta mówi, że mogła to być pomyłka. Jaruzelski natomiast dziękuje za wzniesienie się ponad politycznymi podziałami.
czytaj więcej »
  
[ 28-03-2006 ]
Donald Tusk zapowiedział obronę rządu i jego dobrych pomysłów przed własnym zapleczem politycznym. Wszystkie projekty rządu działające na korzyść zwykłych ludzi będą chronione przez PO.
czytaj więcej »
  Ukraina - analiza powyborcza
[ 28-03-2006 ]
Według sondaży przeprowadzonych przez ukraińskie instytucje badawcze w dniu wyborów ponad 30 proc. głosów poparcia zebrała „Partia Regionów”  Wiktora Janukowycza. Jest to trzykrotnie więcej, aniżeli głosy oddane na „Naszą Ukrainę” prezydenta Wiktora Juszczenki, partię, która znalazła się na trzecim miejscu tuż za Blokiem Julii Tymoszenko.
czytaj więcej »
  Spotkanie na statku?
AZ [ 27-03-2006 ]
Rzeczpospolita pisze, że trwają gorączkowe przygotowania do spotkania prezydentów Lecha Kaczyńskiego i Władimira Pupina. Według dziennika, mogłoby się ono odbyć na neutralnym gruncie, prawdopodobnie na statku na Zatoce Gdańskiej.
czytaj więcej »
  Ukraina: Janukowycz, czy Tymoszenko?
AZ [ 27-03-2006 ]
Po podliczeniu szczęściu procent głosów z wczorajszych wyborów parlamentarnych na Ukrainie, okazuje się, że Blok Julii Tymoszenko odniósł zwycięstwo. Z kolei głosy z jedensatu procent kart dają remis wyborczy : Janukowycz 24,65%, Tymoszenko 23,83%.
czytaj więcej »
  
AZ [ 26-03-2006 ]
Według nieoficjalnych wyników wyborów parlamentarnych na Ukrainie, na trzecim miejscu znajduje się proprezydencka partia Nasza Ukraina, a na drugim Blok Julii Tymoszenko. Wybory wygrała najprawdopodobniej Prorosyjska Partia Regionów, Wiktora Janukowycza.
czytaj więcej »
  
[ 26-03-2006 ]
Jan Rokita dał sygnał do ewentualnej szansy na wybory w maju. Powiedział że jeśli Prezydentowi tak na nich zależy to powinien przekonać Kazimierza Marcinkiewicza żeby podał się do dymysji.
czytaj więcej »
  
[ 26-03-2006 ]
Hanna Gronkiewicz-Waltz poinformowała że Platforma Obywatelska przyjęła zaproszenie prezydenta Lecha Kaczynskiego na rozmowy w sprawie samorozwiązania Sejmu i przedterminowych wyborów.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl