Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Gronkiewicz-Waltz: Nie walczymy o władzę dla władzy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 30-07-2009 ]
Według wyników sondażu przeprowadzonego przez GfK Polonia dla „Rzeczpospolitej”, zdecydowana większość ankietowanych (72 proc.) popiera inicjatywę ustanowienia 1 sierpnia Narodowym Dniem Pamięci o Powstaniu. Przeciwnych jest 21 proc. respondentów.
czytaj więcej »
  
[ 29-07-2009 ]
Prezydent Lech Kaczyński zwrócił się do Sejmu z projektem ustawy, która 1 sierpnia wprowadziłaby nowe święto państwowe - Narodowy Dzień Pamięci o Powstaniu Warszawskim.
czytaj więcej »
  
[ 26-07-2009 ]
Jak wynika z najnowszego sondażu SMG/KRC, w wyborach prezydenckich na Jolantę Kwaśniewską chciałoby oddać głos 26 proc. pytanych, a na Donalda Tuska – 23 procent. Tymczasem była pierwsza dama dalej podtrzymuje, że kandydować nie zamierza.
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2009 ]
Jak zwykle już na długo przed wyborami prezydenckimi pojawiają się spekulacje kto z kim, dlaczego i, przede wszystkim, jak zwycięży. Po raz kolejny w przedwyborczych prognozach pojawia się nazwisko Jolanty Kwaśniewskiej, która jeszcze za kadencji swojego małżonka była niejednokrotnie typowana do obsadzenia najwyższego urzędu w RP.
czytaj więcej »
  
[ 13-06-2009 ]
Według informacji centralnej komisji wyborczej „obecny prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad prowadzi w wyborach prezydenckich po zliczeniu 28 mln głosów”.
czytaj więcej »
  
[ 13-06-2009 ]
Według Grzegorza Schetyny dla PO „już od minionego poniedziałku trwa kampania przed wyborami prezydenckimi”. Czy szykuje się „podwójna wygrana” Donalda Tuska?
czytaj więcej »
  Tusk nie zostawi nikogo samego
Aleksandra Nowak [ 24-05-2009 ]
W niedzielę, na kolejnej konferencji PO w Kielcach premier Donald Tusk oświadczył: "Chcę powiedzieć coś, co każdy z Polaków chce od premiera usłyszeć: w tych trudnych kryzysowych czasach nikt nie zostanie sam".
czytaj więcej »
  
Monika J. Chojnacka [ 23-05-2009 ]
W rozmowie z „Dziennikiem” Jerzy Urban, były rzecznik rządu generała Jaruzelskiego powiedział, że poparłby Platformę Obywatelską. - Gdybym nie czuł się zobowiązany historycznymi zaszłościami, nie poszedłbym głosować na lewicę – powiedział redaktor naczelny gazety „Nie”.
czytaj więcej »
  60. rocznica powstania RFN i wybory prezydenckie
Monika J. Chojnacka [ 23-05-2009 ]
W dniu dzisiejszym Niemcy obchodzą 60. rocznicę uchwalenia Konstytucji Republiki Federalnej, czyli pierwszego po II Wojnie Światowej demokratycznego niemieckiego państwa. Dzisiaj też odbywają się wybory prezydenckie.
czytaj więcej »
  Pojednanie w kwestii 4 czerwca
Monika J. Chojnacka [ 16-05-2009 ]
Premier Tusk zaprosił liderów związkowych i pracodawców na obchody 20. rocznicy pierwszych wolnych wyborów w Polsce. Na Wawelu będzie również prezydent Kaczyński, przywódcy europejskich państw oraz związkowcy, którzy chcieli świętowania 4 czerwca w Gdańsku.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl