Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Prezes NBP: krytycznie o budżecie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 14-11-2006 ]
Komisja Europejska krytykuje Polskę za nadmierną dziurę budżetową. Zarzuca Warszawie, że robi niewiele, by zmniejszyć deficyt poniżej trzech procent Produktu Krajowego Brutto. Komisja, która obraduje w Strasburgu, zdecydowała o rozpoczęciu drugiego etapu procedury przeciwko Polsce.
czytaj więcej »
  
[ 08-11-2006 ]
Wicepremier-minister finansów Zyta Gilowska zapowiedziała, że nie będzie podwyżek w służbach skarbowych. Zyta Gilowska i szef służby celnej Marian Banaś spotkali się ze związkowcami z "Solidarności" tej branży.
czytaj więcej »
  
[ 25-10-2006 ]

Albo becikowe albo podwyżki dla nauczycieli - taki warunek stawia ministerstwo finansów. Według Zyty Gilowskiej, w przyszłorocznym budżecie nie starczy pieniędzy na oba ta cele.

czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 21-10-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński potwierdził w piątek wieczorem w TVP1, że nazwisko Urszuli Grzelońskiej pojawia się wśród kandydatur na stanowisko nowego prezesa NBP.
czytaj więcej »
  
[ 18-10-2006 ]

Trwają prace nad utworzeniem w Unii Europejskiej jednolitego obszaru płatności w euro. Poinformował o tym Związek Banków Polskich.

czytaj więcej »
  
[ 09-10-2006 ]
W środę Sejm ma zająć się projektem przyszłorocznego budżetu państwa.Tak wynika z planu rozpoczynającego się jutro czterodniowego posiedzenia. W środę przez cały dzień miałoby odbyć się pierwsze czytanie projektu ustawy budżetowej.
czytaj więcej »
  
[ 09-10-2006 ]
Dopóki nie wyjaśni się sytuacja polityczna w kraju, bankowa komisja śledcza nie wznowi działalności. Tak wynika ze słów przewodniczącego komisji, Artura Zawiszy.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 07-10-2006 ]

Jarosław Kaczyński ma już kandydata na następcę Leszka Balcerowicza. Choć nikt nie mówi tego oficjalnie, wszystkie tropy prowadzą do prof. Urszuli Grzelońskiej z SGH. Ekonomiści oceniają kandydaturę Grzelońskiej raczej pozytywnie, choć podkreślają, że niewiele o niej wiedzą.

czytaj więcej »
  Inwestycje zagraniczne w Polsce
[ 04-10-2006 ]
Ekspert Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych uważa, że obecny poziom inwestycji zagranicznych w Polsce nie powinien nas jeszcze satysfakcjonować. Według Narodowego Banku Polskiego, w tym roku bezpośrednie inwestycje zagraniczne w Polsce powinny wynieść ponad 10 miliardów dolarów, czyli około 8 miliardów euro.
czytaj więcej »
  
[ 03-10-2006 ]
Rekordowa liczba poprawek, bo ponad 1200, została zgłoszona do projektu unijnego budżetu na przyszły rok. W Parlamencie Europejskim rozpoczyna się batalia o wzrost wydatków. Poprawkami zajmie się dziś komisja budżetowa.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl