Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Kraj / Afery / Beger popełniła przestępstwo?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 27-10-2006 ]

Sejmowa Komisja Etyki nie podjęła decyzji w sprawie Adama Lipińskiego, który razem z Wojciechem Mojzesowiczem, namawiał posłankę Samoobrony Renetę Beger do zmiany klubu.

czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 21-10-2006 ]
Sekretarz stanu Andrzej Lipinski udzielił „Dziennikowi” obszernego wywiadu dotyczącego „taśm Renaty Beger”.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 16-10-2006 ]
Warszawska Prokuratura Okręgowa rozpoczęła śledztwo w sprawie tzw. "Taśm prawdy". Dochodzenie wszczęto po doniesieniu posłanki Beger, która zarzuca ministrom próbę politycznej korupcji.
czytaj więcej »
  
[ 13-10-2006 ]
Posłanka Samoobrony Renata Beger powiedziała, że jest pewna tego, że jej partyjni koledzy nie ugną się pod naciskiem PiS i nie usuną jej z partii.
czytaj więcej »
  
[ 13-10-2006 ]
Jak donosi „Super Express” poważnym problemem, jeżeli chodzi o powrót Samoobrony do rządu, jest osoba Renaty Beger. Marszałek Sejmu Marek Jurek potwierdził, że Beger nie może być partnerem do współpracy.
czytaj więcej »
  Atak Kurskiego na Suboticia
Jakub Kufel [ 04-10-2006 ]
Milan Subotić, sekretarz programowy TVN, uczestniczył w nagrywaniu rozmów Renaty Beger z Adamem Lipińskim i Wojciechem Mojzesowiczem - powiedział Jacek Kurski.
czytaj więcej »
  
[ 29-09-2006 ]

Ujawnienie przez stację TVN tzw. taśm prawdy spowodowało ogromne poruszenie pośród klasy politycznej IV RP. Oto podniosło się larum, bowiem układ drążący Polskę ponownie zaatakował. I zrobił to z niespotykaną perfidią, wściekłością itp., itd. Trudno odnieść inne wrażenie, co do sytuacji w kraju, jeśli posłuchać polityków partii rządzącej. Tak – partii rządzącej, a nie koalicji. Ta już nie istnieje po wyrzuceniu z niej pierwszego warchoła Rzeczypospolitej, jakim jest Andrzej Lepper, szef Samoobrony. Trudno też mówić o koalicji w kontekście współpracy PiS i LPR, gdyż ta druga istnieje w zasadzie już tylko z nazwy. Nie ma już praktycznie żadnego realnego wpływu na władzę. I nic tu nie zmienią radykalne i krzykliwe pokazywania się w mediach wicepremiera Romana Giertych czy też Wojciecha Wierzejskiego. A zatem ponownie dał znać o sobie ten słynny układ i grupy trzymające do tej pory władzę.

czytaj więcej »
  
[ 29-09-2006 ]
Posłanka Samoobrony Renata Beger złozyła w prokuraturze wniosek o rozpoczęcie postępowania w sprawie propozycji, jakie składali jej posłowie PiS Adam Lipiński i Wojciech Mojzesowicz.
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2006 ]

Na konferencji prasowej szef klubu PiS Marek Kuchciński porównał obecną sytuację polityczną do ataku na rząd Olszewskiego z 1992 roku.

czytaj więcej »
  
[ 27-09-2006 ]
Platforma Obywatelska przedstawiła Marszałkowi Sejmu Markowi Jurkowi pismo w sprawie zwołania pilnego posiedzenia Izby. Na nadzwyczajnym posiedzeniu Sejmu miałoby zostać przegłosowane wotum nieufności dla Prezesa Rady Ministrów oraz wniosek o samorozwiązanie.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl