Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Zakończyły się rozmowy koalicyjne               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 03-10-2006 ]

PSL proponuje, aby politycy PiS i opozycji na 3 miesiące zaprzestali walk politycznych.

czytaj więcej »
  
[ 27-09-2006 ]
Andrzej Lepper chce, by rząd Jarosława Kaczyńskiego podał się do dymisji. Podczas konferencji prasowej w Warszawie szef Samoobrony przypomniał, że zanim telewizja TVN wyemitowała nagrane ukrytą kamerą rozmowy posłanki Renaty Beger z politykami Prawa i Sprawiedliwości na temat udzielenia przez nią poparcia dla rządu, Samoobrona złożyła do maszałka Sejmu wniosek, by komisja śledcza zbadała korupcję w Sejmie.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 25-09-2006 ]
"Jeśli już coś podpisaliśmy na trzy lata, do 2009 roku, to będę się tego trzymał" - powiedział wicepremier Roman Giertych. Lider LPR był gościem popołudniowego magazynu "24 godziny" w telewizji TVN24.
czytaj więcej »
  Hucpa
[ 24-09-2006 ]

Bieżący kryzys na polskiej scenie politycznej (ile ich już było w ciągu ostatnich 12-tu miesięcy?!) to dowód na to, że Polska zbankrutowała. W ostatnich wyborach parlamentarnych (głównie) oraz prezydenckich (dużo mniej, w Polsce prezydent jest raczej figurantem, co dobitnie pokazują rządy PiS) przegrali wszyscy. Przegrała klasa polityczna, kompromitując się dokumentnie. PiS, który pokazał, że pomimo stworzenia koalicji z LPR i Samoobroną rządzić nie potrafi, a szczytem ich ambicji jest pouczanie Niemiec, Rosji oraz mediów. Opozycji, bo tak biernej, wyprutej z programu, pomysłów oraz przyzwoitości partii „po drugiej stronie” w historii III RP jeszcze nie było. Przegrali w końcu wyborcy – zmęczeni 4-letnią zabawą w chowanego z SLD (zgadnijcie, gdzie ukrywa się kolejna afera?) dopuścili do władzy politycznych dinozaurów. Ludzi, których poglądy na rzeczywistość są tak anachroniczne, że dostosowywać język przekazu (w celu ich promowania) muszą za nich Bielan i Kamiński. Wygrał strach.

czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 23-09-2006 ]
Wśród różnych sposobów wyciągania posłów z innych partii, najlepszym wydaje się ten, którym nęcą posłowie PiS członków Samoobrony. PiS obiecuje, że jeżeli znajdzie większość dzięki członkom partii Leppera, to przeforsuje ustawę o upadłości konsumenckiej. Posłowie Samoobrony znani są min. właśnie z największych długów, więc taka ustawa byłaby im bardzo na rękę.
czytaj więcej »
  
[ 20-09-2006 ]
Zakończyły się rozmowy premiera Jarosława Kaczyńskiego z liderami partii koalicyjnych Andrzejem Lepperem i Romanem Giertychem. Na razie liderzy nie komentują wyników rozmów, których tematem była sytuacja w koalicji rządowej.
czytaj więcej »
  
[ 19-09-2006 ]
Krzysztof Filipek z Samoobrony zapowiedział, że główne rozmowy przedstawicieli koalicyjnych klubów parlamentarnych rozpoczną się o godzinie 15.00.
czytaj więcej »
  
[ 26-08-2006 ]
Istnienie możliwość, że Samoobrona porozumienie się z opozycją w sprawie odwołania Wojciecha Mojzesowicza (PiS) z funkcji przewodniczącego sejmowej komisji rolnictwa i rozwoju wsi - oświadczył w sobotę wiceprezes partii Leppera, Stanisław Łyżwiński.
czytaj więcej »
  
[ 06-08-2006 ]

Tradycyjnie już w naszym kraju przed wyborami (czy to parlamentarnymi, czy samorządowymi) zaczyna się majstrowanie przy ordynacji wyborczej. Normalne staje się już to, że wszyscy są przeciwni takim praktykom – postawa zupełnie słuszna – ale na postulatach się kończy bowiem rzeczywistość pokazuje coś zupełnie innego. Do tej pory najczęściej zmieniano sposoby przeliczania głosów na mandaty. Że takie postępowanie nie zawsze popłaca, najlepiej pokazał przykład AWS i UW z 2001 roku, kiedy pod swoim kątem zmieniono metodę przeliczania głosów. Wyborcy jednak wystawili srogi rachunek tym partiom za całokształt i obie nie weszły do parlamentu, mimo przychylnej ordynacji.

czytaj więcej »
  
MA [ 31-07-2006 ]
Andrzej Lepper uważa, że rząd powinien przyjąć program pomocy dla dotkniętych suszą rolników. Wicepremier i minister rolnictwa powiedział w Sygnałach Dnia, że nie jest ważne, czy stanie się to dziś, czy jutro, ważne by rząd podjął tę decyzję.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl