Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Grzelońska dobra da NBP               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Adam Gawlik [ 07-10-2006 ]

Jarosław Kaczyński ma już kandydata na następcę Leszka Balcerowicza. Choć nikt nie mówi tego oficjalnie, wszystkie tropy prowadzą do prof. Urszuli Grzelońskiej z SGH. Ekonomiści oceniają kandydaturę Grzelońskiej raczej pozytywnie, choć podkreślają, że niewiele o niej wiedzą.

czytaj więcej »
  Balcerowicz kontra komisja bankowa - 1:0
Adriana Mateusiak [ 02-10-2006 ]
Sąd rejonowy w Warszawie zadecydował o nie karaniu Leszka Balcerowicza za niestawienie się przed Komisją ds. banków. Sąd mógł ukarać go 3 tysiącami złotych grzywny.
czytaj więcej »
  
[ 28-09-2006 ]
Prezes NBP skrytykował projekt przyszłorocznego budżetu. Leszek Balcerowicz uważa, że planowany na przyszły rok budżet nie jest budżetem odpowiedzialności za państwo. To budżet lekkomyślności i oportunizmu - powiedział dziennikarzom Balcerowicz.
czytaj więcej »
  
[ 28-09-2006 ]
Prezes Narodowego Banku Polskiego Leszek Balcerowicz otworzył w Warszawie międzynarodową konferencję pt.„Rola banków centralnych w kształtowaniu świadomości ekonomicznej i finansowej obywateli”. Międzynarodowa konferencja będzie poświęcona problemowi edukacji ekonomicznej.
czytaj więcej »
  
[ 18-09-2006 ]
Większość badanych przez GfK Polonia uważa, że Prezes NBP postąpił źle, odmawiając zeznań przed bankową komisją śledczą i powinien zostać ukarany. Sondaż opublikowano w dzisiejszej „Rzeczpospolitej”.
czytaj więcej »
  
[ 09-09-2006 ]

Prezes NBP odmówił złożenia zeznań przed sejmową komisją śledczą ds. banków i nadzoru bankowego.

 

czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 31-08-2006 ]
"Uważam, że od pewnego czasu narasta ryzyko, że inflacja w 2007 r. może na dłuższy czas przekroczyć cel inflacyjny, jeżeli RPP nie podejmie na czas odpowiednich przeciwdziałań" – stwierdził Leszek Balcerowicz podczas konferencji prasowej na Śląsku.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 13-03-2006 ]
Według prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, komisja śledcza do zbadania prawidłowości i efektywności działania prezesa Narodowego Banku Polskiego i Komisji Nadzoru Bankowego może być powołana na najbliższym posiedzeniu Sejmu. Zaplanowane jest ono na przyszły tydzień.
czytaj więcej »
  Prasa: atak na banki i rozprawa z Balcerowiczem
AZ [ 13-03-2006 ]
Dzisiejsze gazety szeroko komentują plany Prawa i Sprawiedliwości powołania sejmowej komisji śledczej mającej zbadać działalność NBP. Dominują opinie krytyczne. Rzeczpospolita określa to jak kolejną odsłonę w rozprawie z Leszkiem Balcerowiczem.
czytaj więcej »
  
BeNo [ 10-03-2006 ]
Prezes NBP, Leszek Balcerowicz, wyjaśniał w Sejmie dlaczego ze środowych obrad Komisji Nadzoru Bankowego, wykluczył wiceministra finansów Cezarego Mecha. Wiceminister nie został dopuszczony do obrad, na wniosek UniCredito, które zarzuciło mu stronniczość.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl