Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Kraj / Afery / Sejmowa Komisja Etyki nie rozstrzygnęła, czy ukarać naganą Lipińskiego               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 05-03-2007 ]
Dziś pracę rozpoczyna komisja Kancelarii Premiera, która zajmie się sprawą oczyszczalni ścieków pod Białymstokiem. Kierować nią będzie Adam Lipiński. Będzie to już druga komisja, której będzie przewodniczył szef gabinetu premiera.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 21-10-2006 ]
Sekretarz stanu Andrzej Lipinski udzielił „Dziennikowi” obszernego wywiadu dotyczącego „taśm Renaty Beger”.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 16-10-2006 ]
Warszawska Prokuratura Okręgowa rozpoczęła śledztwo w sprawie tzw. "Taśm prawdy". Dochodzenie wszczęto po doniesieniu posłanki Beger, która zarzuca ministrom próbę politycznej korupcji.
czytaj więcej »
  
[ 13-10-2006 ]
Posłanka Samoobrony Renata Beger powiedziała, że jest pewna tego, że jej partyjni koledzy nie ugną się pod naciskiem PiS i nie usuną jej z partii.
czytaj więcej »
  
[ 13-10-2006 ]
Jak donosi „Super Express” poważnym problemem, jeżeli chodzi o powrót Samoobrony do rządu, jest osoba Renaty Beger. Marszałek Sejmu Marek Jurek potwierdził, że Beger nie może być partnerem do współpracy.
czytaj więcej »
  Atak Kurskiego na Suboticia
Jakub Kufel [ 04-10-2006 ]
Milan Subotić, sekretarz programowy TVN, uczestniczył w nagrywaniu rozmów Renaty Beger z Adamem Lipińskim i Wojciechem Mojzesowiczem - powiedział Jacek Kurski.
czytaj więcej »
  
[ 01-10-2006 ]

Unia Polityki Realnej zapowiedziała, że złoży do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez posłankę Samoobrony Renatę Beger.

czytaj więcej »
  
[ 29-09-2006 ]

Ujawnienie przez stację TVN tzw. taśm prawdy spowodowało ogromne poruszenie pośród klasy politycznej IV RP. Oto podniosło się larum, bowiem układ drążący Polskę ponownie zaatakował. I zrobił to z niespotykaną perfidią, wściekłością itp., itd. Trudno odnieść inne wrażenie, co do sytuacji w kraju, jeśli posłuchać polityków partii rządzącej. Tak – partii rządzącej, a nie koalicji. Ta już nie istnieje po wyrzuceniu z niej pierwszego warchoła Rzeczypospolitej, jakim jest Andrzej Lepper, szef Samoobrony. Trudno też mówić o koalicji w kontekście współpracy PiS i LPR, gdyż ta druga istnieje w zasadzie już tylko z nazwy. Nie ma już praktycznie żadnego realnego wpływu na władzę. I nic tu nie zmienią radykalne i krzykliwe pokazywania się w mediach wicepremiera Romana Giertych czy też Wojciecha Wierzejskiego. A zatem ponownie dał znać o sobie ten słynny układ i grupy trzymające do tej pory władzę.

czytaj więcej »
  
[ 29-09-2006 ]
Posłanka Samoobrony Renata Beger złozyła w prokuraturze wniosek o rozpoczęcie postępowania w sprawie propozycji, jakie składali jej posłowie PiS Adam Lipiński i Wojciech Mojzesowicz.
czytaj więcej »
  
ed [ 27-09-2006 ]
Sławomir Rybicki - Przewodniczący sejmowej Komisji Etyki Poselskiej poinformował dziś dziennikarzy, że na najbliższym posiedzeniu  zostanie rozpatrzona "sprawa Beger".
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl