Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / IPN zbiera informacje o Polakach, którzy zginęli ratując Żydów               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 12-09-2008 ]
Na przełomie października i listopada bieżącego roku na rynku wydawniczym ukaże się autobiografia Lecha Wałęsy. Książka będzie odnosić się do publikacji historyków IPN "SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografii".
czytaj więcej »
  
[ 09-09-2008 ]
Jak podaje „Rzeczpospolita”, PO chce zmienić konstytucję. Wszystko dlatego, że od 1997 roku, kiedy została ona napisana, weszło wiele nowych instytucji i – zdaniem partii rządzącej – w razie nieprawidłowości ich szefowie powinni odpowiadać przed Trybunałem Stanu.
czytaj więcej »
  
[ 31-08-2008 ]
Dziś w Radiu ZET Zbigniew Chlebowski, przewodniczący klubu PO, zapowiedział, że jego parta, wraz z grupą ekspertów, pracuje nad zmianami ustaw: lustracyjnej i o IPN. Ich projekt jeszcze w tym roku ma trafić do Sejmu.
czytaj więcej »
  
[ 08-08-2008 ]
Platforma Obywatelska zamierza wydatnie zmniejszyć budżet ważnych dla PiS instytucji, m.in. IPN i KRRiT. Cięcia budżetowe obejmą także Kancelarię Prezydenta.
czytaj więcej »
  
[ 15-07-2008 ]
Klub PiS proponuje zmianę w konstytucji, aby akta IPN były bardziej powszechne dla informacji publicznej. Miałby to być krok do postulowanego przez tę partię całkowitego otwarcia wszystkich akt.
czytaj więcej »
  
[ 30-06-2008 ]
Aleksander Kwaśniewski staje w obronie Lecha Wałęsy. Twierdzi, że Wałęsa zawsze działał jak niezależna jednostka i władze nigdy nie traktowały go jak współpracownika.
czytaj więcej »
  
[ 30-06-2008 ]
IPN nie musi uzupełniać aktu oskarżenia za stan wojenny. Sąd Apelacyjny w Warszawie uchylił decyzję niższej instancji – uznał, że zebrane dowody wystarczą, aby poprowadzić proces. Wkrótce na ławie oskarżonych zasiądą Wojciech Jaruzelski, Czesław Kiszczak i Stanisław Kania.
czytaj więcej »
  
[ 25-06-2008 ]
Doradca prezesa IPN Antoni Dudek w wywiadzie dla radia TOK FM zasugerował, że Lech Wałęsa może posiadać tajne dokumenty dotyczące osoby Lecha Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 25-06-2008 ]
Większość Polaków chce pełnego otwarcia archiwów Instytutu Pamięci Narodowej. Najnowsze opinie na ten temat zebrała pracownia Gik Polonia na zlecenie „Rzeczpospolitej”.
czytaj więcej »
  
[ 24-06-2008 ]
Znany z licznych kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi poseł PO Janusz Palikot znów bulwersuje opinie publiczną. Tym razem zarzuca autorom książki o kontaktach Lecha Wałęsy z SB sprzyjanie rosyjskim interesom. Zarzuty dotyczą także byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl