Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / KE-Polska-budżet-krytyka               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 03-10-2006 ]
Rekordowa liczba poprawek, bo ponad 1200, została zgłoszona do projektu unijnego budżetu na przyszły rok. W Parlamencie Europejskim rozpoczyna się batalia o wzrost wydatków. Poprawkami zajmie się dziś komisja budżetowa.
czytaj więcej »
  
[ 29-09-2006 ]
Projekt przyszłorocznego budżetu wpłynął już do Sejmu. Potwierdzono to w biurze prasowym. Konstytucyjny termin złożenia tego dokumentu upływa jutro - 30 września.
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2006 ]

W krajach naszego regionu zmniejsza się korupcja - tak wynika z raportu Banku Światowego. Polska nie znajduje się jednak w czołówce krajów, które odnotowują największy spadek korupcji.

czytaj więcej »
  
[ 07-02-2007 ]
Komisja Europejska naciska na Polskę, by zmniejszyła nadmierny deficyt budżetowy. Rząd w Warszawie ma czas do końca sierpnia, by udowodnić, że podejmuje skuteczne działania, które doprowadzą do redukcji dziury budżetowej.
czytaj więcej »
  
[ 30-01-2007 ]
Siergiej Jastrzembski, doradca prezydenta Rosji, przyznał, że na przeszkodzie w rozpoczęciu rozmów o nowym porozumieniu Unia-Rosja  Europejska stoi brak perspektyw w rozwiązaniu problemu importu polskich produktów spożywczych
czytaj więcej »
  Rosja nie zniesie embarga
[ 23-11-2006 ]
Rosja nie zniesie embarga na import polskiej żywności, dopóki nie zostaną wyjaśnione problemy weterynaryjne, związane z wejściem Rumunii i Bułgarii do Unii Europejskiej. Poinformował o tym rosyjski urząd nadzoru weterynaryjnego.
czytaj więcej »
  GUS o zatrudnieniu i zarobkach
[ 16-11-2006 ]
GUS podał, że przeciętne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wzrosło w październiku o 1,8% w stosunku do września.
czytaj więcej »
  
[ 16-11-2006 ]

Ukraińska prasa, pisząc o wizycie polskiego premiera w Kijowie, zwraca uwagę głównie na gospodarczy aspekt wizyty. Gazety zauważają, że rozmowy o ropociągu Odessa-Brody i członkostwie Ukrainy w Unii stają się już tradycją.

 

czytaj więcej »
  Sejm-Senat podatki
[ 16-11-2006 ]
Parlament zakończył prace nad przyszłorocznymi podatkami. Posłowie rozpatrzyli kilkadziesiąt poprawek Senatu do ustaw podatkowych. Większość z kilkudziesięciu poprawek do ustaw o PIT i CIT ma charakter redakcyjny i doprecyzowujący.
czytaj więcej »
  
[ 16-11-2006 ]
Szef przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Rosji zaapelowal do rosyjskich władz o podjęcie negocjacji z Polską i Unią Europejską w sprawie embarga na polskie mięso i produkty rolne, które obowiązuje już od ponad roku.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl