Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / \"Kod Leonarda da Vinci\" okazał się korzystny dla Opus Dei               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 06-11-2010 ]
„Nie 107 mln zł, ale 140 mln zł w gotówce wypłacił rząd Kościołowi w ciągu 20 lat” – podaje Rzeczpospolita. Gazeta ma dane z MSWiA. Jerzy Miller, który jestem szefem resortu, poprosił Komisję Majątkową o sporządzenie raportu.
czytaj więcej »
  Platforma listy pisze
[ 08-09-2010 ]
Powoli zbliżają się wybory samorządowe. Wiele partii i ugrupowań zaczyna przygotowania do tego ważnego testu wyborczego. Na giełdach nazwisk pojawiają się nowe kandydatury na prezydentów, burmistrzów poszczególnych miast. Pojawiają się również liczne zapowiedzi powrotów z Parlamentu Europejskiego. Desant miałby dotyczyć między innymi Wojciecha Olejniczaka z Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 23-08-2010 ]
- Pozbawiony lidera, podzielony wewnętrznie Kościół, stał się zakładnikiem szaleńców spod krzyża i stał się stroną sporu partyjnego – pisze na swoim blogu w Onet.pl Janusz Palikot z PO. To komentarz do zamieszania panującego wokół krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego.
czytaj więcej »
  
[ 31-12-2009 ]
Prawosławny ksiądz z wioski w obwodzie rówieńskim (zachodnia część Ukrainy) postawił publicznie swoim parafianom warunek: „W wyborach prezydenckich albo zagłosujesz na Wiktora Janukowycza, albo zostaniesz przeklęty!” - donosi RMF FM.
czytaj więcej »
  Nominacja ks. Andrzeja Czai na biskupa opolskiego
[ 14-08-2009 ]
Diecezja opolska do tej pory zarządzana przez arcybiskupa Alfonsa Nossola teraz dostaje się w ręce ks. Andrzeja Czai. Przyszły biskup pochodzący również z diecezji opolskiej uważany jest za ucznia i kontynuatora nauk poprzednika.
czytaj więcej »
  
[ 23-07-2009 ]
SLD jest oburzone rządowymi propozycjami uporania się z kryzysem gospodarczym i jednoczesnym brakiem reakcji ze strony Kościoła, który, jak twierdzi Lewica, powinien wspomóc naród i zrezygnować m.in. z uposażeń za pełnienie posługi kapłańskiej w szpitalach.
czytaj więcej »
  
[ 01-07-2009 ]
Trybunał Konstytucyjny miał zająć się dziś oceną zgodności z ustawą zasadniczą rozporządzenia wydanego przez Romana Giertycha wprowadzającego wliczanie stopnia z religii do średniej ocen. Sędziowie zdecydowali jednak o bezterminowym odroczeniu sprawy.
czytaj więcej »
  
[ 30-03-2009 ]
Jak donosi „Dziennik”, Episkopat oczekuje od rządu wyjaśnień, dlaczego w projekcie nowej ustawy medialnej nie ma zapisu o respektowaniu wartości chrześcijańskich.
czytaj więcej »
  
[ 23-12-2008 ]
Bioetyk, ksiądz Artur Filipowicz, w wywiadzie dla „Dziennika” powiedział, że „gdy nie ma szans na poparcie w parlamencie zakazu stosowania in vitro, poseł-katolik może poprzeć rozwiązania ograniczające negatywne elementy tej metody”. A taki projekt tworzy poseł Gowin.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 19-06-2008 ]
- 35 tys. katechetów kosztuje rocznie 500 mln złotych. Te pieniądze powinny iść na podwyżki dla nauczycieli - powiedział Grzegorz Napieralski w "Kropce nad i" – programie TVN24.
czytaj więcej »
1 2 3 4  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl