Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / \"Na świecie dominuje zmowa milczenia\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Damian Mikszto [ 11-06-2009 ]
Prawdopodobnie ONZ ukarze Koreę Północną kolejnymi sankcjami za przeprowadzenie próby nuklearnej oraz kontynuowanie programu zbrojeń. Pięciu stałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ, a także Japonia i nie będąca w RB Korea Południowa uzgodniły już tekst projektu rezolucji w sprawie sankcji wobec Phenianu.
czytaj więcej »
  
Monika J. Chojnacka [ 16-05-2009 ]
Pakistańska armia wciąż prowadzi ofensywę w dolinie Swat. Do tej pory teren ten był bastionem talibów. Obecnie z regionu uciekają setki tysięcy ludzi, a wśród nich talibowie, którzy golą brody, by wmieszać się w tłum cywilów.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 26-04-2009 ]
To, aby Anna Fotyga została polskim ambasadorem przy ONZ nie jest problemem dla Lecha Kaczyńskiego, mimo, że była minister otwarcie krytykuje politykę zagraniczną rządu. - Prezydent mianuje (ambasadorów), to znaczy, że się zgadza z ich przekonaniami, poglądami. Z poglądami Anny Fotygi ja się zgadzam - mówił w sobotę Lech Kaczyński, zapytany przez dziennikarzy o to, czy Fotyga nadal jest kandydatem na stanowisko ambasadora przy ONZ.
czytaj więcej »
  
[ 14-04-2009 ]
Władze Korei Północnej zapowiedziały, że powrócą do prac nad produkcją plutonu używanego w bombach jądrowych. Jest to odpowiedź na rezolucję Rady Bezpieczeństwa ONZ, która potępiła Koreę Północną za niedawną próbę rakietową.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 12-04-2009 ]
Japonia wraz z pięcioma stałymi członkami Rady Bezpieczeństwa ONZ uzgodniła w sobotę projekt rezolucji, potępiającej Koreę Północną, która tydzień temu dokonała próby rakiety balistycznej dalekiego zasięgu. Zdaniem Korei, wystrzelono na orbitę satelitą komunikacyjnego i była to próba o charakterze pokojowym.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 10-04-2009 ]
Od poniedziałku Rada Bezpieczeństwa ONZ próbuje znaleźć rozwiązanie w sprawie zbrojeniowych ambicji Korei Północnej. USA chcą oświadczenia, Japonia rezolucji.
czytaj więcej »
  
Monika J. Chojnacka [ 05-04-2009 ]
Zgodnie z informacjami podanymi przez PAP, Stany Zjednoczone, Japonia, Korea Południowa, ONZ i Unia Europejska potępiły dzisiejszą próbę rakietową Phenianu, zaś Rosja zaapelowała o spokój i powściągliwość. Władze Korei Północnej potwierdziły, że „próba umieszczenia na orbicie sztucznego satelity” powiodła się.
czytaj więcej »
  Bojkot konferencji ONZ
Bartosz Janus [ 07-03-2009 ]
Konferencja ONZ, która odbędzie się w kwietniu, już wzbudza duże emocje. Coraz większa liczba państw zapowiada bojkot konferencji, która będzie miała miejsce w Genewie.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 06-03-2009 ]
Była szefowa Ministerstwa Spraw Zagranicznych Anna Fotyga w ostatnim czasie zyskała poparcie Radosława Sikorskiego jako kandydatka na ambasadora RP przy ONZ.
Owo wsparcie jest wynikiem umowy między premierem Donaldem Tuskiem a prezydentem Lechem Kaczyńskim.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 06-02-2009 ]
Policja w Pekinie zatrzymała osiem osób zamierzających złożyć u centralnych władz skargi w sprawie korupcji w administracji lokalnej.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl