Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / \"Na świecie dominuje zmowa milczenia\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 27-07-2006 ]
Rada Bezpieczeństwa ONZ nie uzgodniła wspólnego stanowiska wobec izraelskiego ataku na posterunek obserwacyjny sił pokojowych ONZ w Libanie(UNIFIL), w wyniku którego zginęło czterech obserwatorów ONZ.
czytaj więcej »
  
[ 26-07-2006 ]
Izraelska bomba lotnicza zniszczyła we wtorek posterunek obserwacyjny sił pokojowych ONZ (UNIFIL) w południowym Libanie powodując śmierć czterech obserwatorów - poinformowała rzeczniczka ONZ. Izrael mówi o pomyłce.
czytaj więcej »
  
[ 21-07-2006 ]
Libański Hezbollah odrzucił plan sekretarza generalnego ONZ Kofiego Annana, zakładający natychmiastowe zakończenie przemocy w Libanie i uwolnienie dwóch izraelskich żołnierzy - poinformował w piątek libański deputowany z tego fundamentalistycznego ruchu szyickiego.
czytaj więcej »
  
MA [ 17-07-2006 ]
 Rada Bezpieczeństwa ONZ rozpatrzy ewentualność wprowadzenia międzynarodowych sił stabilizacyjnych do strefy konfliktu libańsko-izraelskiego - oświadczył sekretarz generalny ONZ Kofi Annan w Strielnie pod Petersburgiem, miejscu szczytu G-8.
czytaj więcej »
  
[ 21-06-2006 ]

Żelazna Dama znad Bałtyku. Ceniony naukowiec psycholog a zarazem najpopularniejszy polityk w swoim kraju i pierwsza kobieta, która została prezydentem w poradzieckiej części Europy. Poważna kandydatka na stanowisko Sekretarza Generalnego Organizacji Narodów Zjednoczonych. Prezydent Łotwy - Vaira Vike-Freiberga.

czytaj więcej »
  
j. uchto [ 11-05-2006 ]
Oenzetowski Światowy Program Żywnościowy (WFP) po półrocznej przerwie wznowi w najbliższym czasie dostawy żywności dla głodujących Północnych Koreańczyków. Porozumienie na temat ponownego uruchomienia programu pomocy zawarte zostało w Pekinie przez przedstawicieli WFP i władz północnokoreańskich.
czytaj więcej »
  
[ 04-05-2006 ]
Specjalny sprawozdawca ONZ do spraw tortur powiedział, że nie ma dowodów na istnienie tajnych więzień CIA w Europie. Manfred Nowak jest kolejnym przedstawicielem wspólnoty międzynarodowej, który nie potwierdził doniesień amerykańskiej prasy.
czytaj więcej »
  Konfliktowy Iran
Andrzej Pilarczyk [ 04-05-2006 ]

W ciągu ostatnich kilku miesięcy jesteśmy świadkami zaostrzającego się konfliktu politycznego dotyczącego irańskiego programu wzbogacania uranu. W przyjętej 29 marca rezolucji Rada Bezpieczeństwa ONZ zobowiązała władze irańskie do zaprzestania procesu wzbogacania uranu. Terminem granicznym zobowiązującym Teheran do wstrzymania tego procesu był 28 kwietnia, jednakże władze, z prezydentem Mahmudem Ahmadineżadem na czele, nie podjęły żadnych kroków w celu zaprzestania działalności tych instalacji, wręcz szykują się do otworzenia kolejnych.

czytaj więcej »
  
AZ [ 28-04-2006 ]
Przedstawiciel Iranu przy ONZ Dżawad Zarid powiedział, że jego kraj nie podporządkuje się żadnej rezolucji Narodów Zjednoczonych nakazującej przerwanie Teheranowi programu jądrowego, ponieważ ten ma charakter pokojowy.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 19-04-2006 ]
Spotkanie przedstawicieli państw wchodzących w skład RB ONZ nie przyniosło znaczących rezultatów.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 6 7 8 9 10 11 12 13 14  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl